Udzielenie zamówienia

Malerarbeiten BA2

Obserwuj ten wpisDarmowe konto — powiadomienie, gdy tutaj wygasa umowa.
Zamawiający
Stadt Füssen
Wartość zamówienia
343 022 €
Opublikowano
17 cze 2026
Udzielenie zamówienia
10 cze 2026
Początek umowy
10 cze 2026
Koniec umowy
16 kwi 2027szacowana

Więcej rozstrzygnięć tego zamawiającego

Udzielenie zamówieniaZamawiającyWykonawcaWartość zamówieniaOpublikowano
Parkettarbeiten BA2Stadt FüssenBembé Parkett GmbH & Co. KG48 123 €14 wrz 2026
Sanitär BA2Stadt FüssenMax Doser GmbH & Co. KG107 918 €14 wrz 2026
Heizung BA2Stadt FüssenMax Doser GmbH & Co. KG111 912 €14 wrz 2026
Lüftung BA2Stadt FüssenEinsiedler Services GmbH130 134 €14 wrz 2026
Schreinerarbeiten BA2Stadt FüssenErtl Kft.536 802 €14 wrz 2026
PV Anlage BA2Stadt FüssenSunline-Solarstrom GmbH98 €12 sie 2026