Auftraggeber · Sektorenauftraggeber

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku

Turek · Koniński

Diesen Eintrag verfolgenKostenloses Konto — Benachrichtigung, sobald hier ein Vertrag ausläuft.

Zuschläge

132

Vergebenes Volumen

0 / 132 mit Wert

Auftragnehmer

43

Zuletzt aktualisiert

31. Aug. 2026

Aktuelle Auftragnehmer

Zuschläge

ZuschlagAuftraggeberAuftragnehmerAuftragswertVeröffentlicht
Pakiet nr 5 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuCOMPLLIMED Sp. z o. o.3.500 PLN31. Aug. 2026
Pakiet nr 4 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuCOMPLLIMED Sp. z o. o.5.340 PLN31. Aug. 2026
Pakiet nr 3 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuEuro-Centrum Bożena i Cezariusz Wirkowscy Spółka Jawna3.195 PLN31. Aug. 2026
Pakiet nr 2 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuCOMPLLIMED Sp. z o. o.64.000 PLN31. Aug. 2026
Pakiet nr 1 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuEuro-Centrum Bożena i Cezariusz Wirkowscy Spółka Jawna6.400 PLN31. Aug. 2026
Dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuBialmed Sp. z o.o.25.245 PLN31. Aug. 2026
Pakiet nr 1 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuALBIS MAZUR Sp. z o.o.14.000 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 34 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuComplimed Sp. z o. o.1.965 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 33 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa16.928 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 32 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuAbena Polska Sp. z o.o.1.750 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 31 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuComplimed Sp. z o. o.33.500 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 30 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa1.616 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 29 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa13.392 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 28 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuComplimed Sp. z o. o.5.340 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 27 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa2.500 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 26 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuComplimed Sp. z o. o.14.196 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 25 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa52.600 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 23 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa3.306 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 21 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuToruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.36.023 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 20 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa17.583 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 19 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa602 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 18 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuBialmed Sp. z o.o.2.637 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 17 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuAnmar sp. z o. o.112.500 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 16 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuBATIST Medical Polska Sp. z o. o.8.100 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 15 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuBATIST Medical Polska Sp. z o. o.25.136 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 14 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa26.214 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 12 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa5.864 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 11 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuMercator Medical Spółka Akcyjna19.975 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 10 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa51.000 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 8 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa17.664 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 6 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuAbena Polska Sp. z o.o.57.000 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 5 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuNEOMED POLSKA Sp. z o.o.26.175 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 4 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuComplimed Sp. z o. o.129.818 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 3 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuAnmar sp. z o. o.15.000 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 2 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuAnmar sp. z o. o.55.250 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 1 - dostawa obłożeń chirurgicznych i innych wyrobów medycznych dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w TurkuSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuNEOMED POLSKA Sp. z o.o.4.685 PLN30. Juni 2026
Pakiet nr 28Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuMEDGAL SP. Z O.O.10.000 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 27Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuMEDGAL SP. Z O.O.27.100 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 26Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuMEDGAL SP. Z O.O.4.240 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 25Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuMEDGAL SP. Z O.O.31.350 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 24Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuMEDARTIS SP. Z O.O.12.308 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 23Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuHofer Polska Sp. z o.o.20.500 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 22Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku„Arno – Med” Sp. z o.o.7.219 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 21Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuAESSCULAP CHIFA Sp. z o. o.10.400 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 20Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuMEDGAL SP. Z O.O.3.980 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 19Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuAESSCULAP CHIFA Sp. z o. o.243.800 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 17Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuRAM – Roman Cyfra14.310 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 16Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuRAM – Roman Cyfra8.908 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 15Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuRAM – Roman Cyfra40.500 PLN24. Apr. 2026
Pakiet nr 14Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w TurkuKOMAK-MED Sp. z o.o., Sp.k.26.380 PLN24. Apr. 2026