Adjudicatario
BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o.
Ljubljana · SVN
Seguir este registroCon Adjudera Pro, reciba un aviso antes de que venza un contrato aquí.
Adjudicaciones
3
Importe total adjudicado
86 mil €
2 / 3 con importe
Órganos de contratación
2
Sectores
2
Reg. 6272070000
Contratos de este adjudicatario próximos a vencer
19 sept 2027
estimadaMalo tovorno vozilo do 3,5 tone skupne mase59.600 €Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o.BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o.
19 sept 2027
estimadaMalo tovorno vozilo nosilnosti do 1 tone25.960 €Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o.BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o.
31 ago 2028
declaradaVzdrževanje vozil znamke Iveco in dobava rezervnih delov70.000 €RVJavni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o.
Todos los contratos próximos a vencer →
Adjudicaciones
| Adjudicación | Órgano de contratación | Adjudicatario | Importe del contrato | Publicado |
|---|---|---|---|---|
| Vzdrževanje vozil znamke Iveco in dobava rezervnih delov | Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o. | BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o. | 70.000 €RV | 29 oct 2026 |
| Malo tovorno vozilo nosilnosti do 1 tone | Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o. | BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o. | 25.960 € | 22 oct 2026 |
| Malo tovorno vozilo do 3,5 tone skupne mase | Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o. | BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o. | 59.600 € | 22 oct 2026 |