Adjudicatario

INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.

Grudziądz · POL

Seguir este registroCuenta gratuita: reciba un aviso cuando un contrato aquí venza.

Adjudicaciones

30

Importe total adjudicado

7 adjudicación(es) conjunta(s) contada(s) a prorrata

Órganos de contratación

13

Sectores

2

Grupo: INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.

Reg. NIP 8762498132

Contratos de este adjudicatario próximos a vencer

Todos los contratos próximos a vencer

Adjudicaciones

AdjudicaciónÓrgano de contrataciónAdjudicatarioImporte del contratoPublicado
Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie cyklu szkoleń w formule stacjonarnej pn."Doradca biznesowy- dla kadry Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej.”Regionalne Centrum Polityki Społecznej w ŁodziINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.144.160 PLN17 sept 2026
Część III: Moduł III Szkolenie z zakresu organizacji społeczności lokalnejRegionalne Centrum Polityki Społecznej w ŁodziINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.42.520 PLN20 ago 2026
Część II: Moduł II Szkolenie z zakresu opracowywania i realizacji indywidualnych planów usług społecznych;Regionalne Centrum Polityki Społecznej w ŁodziINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.39.130 PLN20 ago 2026
Część I: Moduł I Szkolenie z zakresu zarządzania i organizacji usług społecznych;Regionalne Centrum Polityki Społecznej w ŁodziINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.43.210 PLN20 ago 2026
Część zamówienia VOkręgowy Inspektorat Służby Więziennej w RzeszowieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.30.000 PLN18 may 2026
Część 3 - Florystyka ekologiczna - tworzenie kompozycji z poszanowaniem natury, zastosowaniem lokalnych i naturalnych materiałówStowarzyszenie Białostockiego Obszaru FunkcjonalnegoINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.21.590 PLN20 abr 2026
Część 2 - Kurs baristy z social media marketingiem kawiarniStowarzyszenie Białostockiego Obszaru FunkcjonalnegoINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.18.200 PLN20 abr 2026
Część nr 3Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w ŁodziINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.54.000 PLN17 abr 2026
Część nr 4: Organizacja i realizacja kursu Kosmetyczka(makijaż)Opolskie Centrum EdukacjiINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.10.300 PLN14 abr 2026
Część nr 3: Organizacja i realizacja kursu Stylizacja paznokciOpolskie Centrum EdukacjiINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.11.000 PLN14 abr 2026
Część nr 2: Organizacja i realizacja kursu BarmanOpolskie Centrum EdukacjiINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.9750 PLN14 abr 2026
Część nr 1: Kurs wizażuOpolskie Centrum EdukacjiINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.32.100 PLN13 abr 2026
Przeprowadzenie 12 kursów komputerowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w PoznaniuOKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJEUR Consulting Sp. z o.o., INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o., O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński +1 más586.560 PLN13 mar 2026
Przeprowadzenie 43 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w PoznaniuOKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJEUR Consulting Sp. z o.o., INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o., O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński +2 más6.744.150 PLN13 mar 2026
Programowanie i obsługa procesu 3DOkręgowy Inspektorat Służby Więziennej w LublinieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.166.560 PLN17 feb 2026
SZKOLENIA Z ZAKRESU OBSŁUGI PROGRAMU EXCEL I WORDZWIĄZEK GMIN I POWIATÓW SUBREGIONU PÓŁNOCNEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGOINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.106.200 PLN8 ene 2026
Część 8. Kurs obsługi wózków jezdniowych dla 144 uczniówWojewództwo PomorskieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.230.400 PLN6 nov 2025
CZĘŚĆ IVOKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W KOSZALINIEINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.224.504 PLN9 oct 2025
BarberOkręgowy Inspektorat Służby Więziennej w WarszawieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.187.200 PLN6 oct 2025
Część XIV - Przeprowadzenie szkoleń dla nauczających przedmiotów zawodowych związanych z gastronomią - w formie stacjonarnejWojewództwo ŚląskieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.115.849 PLN2 oct 2025
Część 6 - Szkolenie komputerowe (użytkowanie komputera osobistego)Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w LublinieERNABO ADRIAN FLAK, INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o., O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński +3 más37.350 PLN4 sept 2025
Część 5 - Monter stolarki meblowejOkręgowy Inspektorat Służby Więziennej w LublinieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o., Ośrodkiem Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR Sp. z o.o, Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Lublinie120.000 PLNRV4 sept 2025
Część 3 - Podstawy fryzjerstwa z elementami BarberinguOkręgowy Inspektorat Służby Więziennej w LublinieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o., Ośrodkiem Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR Sp. z o.o, Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Lublinie22.400 PLN4 sept 2025
Część 2 - Technolog robót wykończeniowychOkręgowy Inspektorat Służby Więziennej w LublinieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o., O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński, Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe +2 más448.000 PLN4 sept 2025
Część 1 - Programowanie i obsługa procesu 3DOkręgowy Inspektorat Służby Więziennej w LublinieERNABO ADRIAN FLAK, INFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o., Pro3Ds Paweł Krawczyk +2 más266.400 PLN4 sept 2025
Kompleksowa organizacja 14 warsztatów 2-dniowych w obszarze tworzenia Lokalnych Planów Deinstytucjonalizacji, dla 24 uczestników każde, na terenie miasta Łodzi w okresie 2024- 2025 rokuRegionalne Centrum Polityki Społecznej w ŁodziINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.317.212 PLN31 jul 2025
Część 6: Kurs florystycznyGmina Miasta Tarnowa - Centrum Kształcenia Zawodowego w TarnowieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.73.500 PLN26 mar 2025
Część 5: Kurs pielęgnacji włosówGmina Miasta Tarnowa - Centrum Kształcenia Zawodowego w TarnowieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.59.500 PLNRV26 mar 2025
Część 4: Kurs upięć – step by stepGmina Miasta Tarnowa - Centrum Kształcenia Zawodowego w TarnowieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.59.500 PLNRV26 mar 2025
Część 3: Kurs nanoplastyki i keratynowego prostowania włosówGmina Miasta Tarnowa - Centrum Kształcenia Zawodowego w TarnowieINFO-BIZ PROFESJONALNA EDUKACJA sp. z o.o.57.050 PLN26 mar 2025