Acheteur · Opérateur de réseau

Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Praha · Hlavní město Praha

Suivre cette ficheCompte gratuit — soyez alerté dès qu’un marché arrive à échéance.

Attributions

98

Montant total attribué

0 / 98 avec un montant

Titulaires

54

Dernière mise à jour

15 sept. 2026

Titulaires en place

SecteurTitulaireMontant du marchéFin du marché
Machines et appareils électriquesELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.3 649 684 €21 avr. 2027estimée
Services de réparation et d’entretienAutoservis RADAC s.r.o.4 282 €24 août 2028estimée
Pétrole, combustibles et électricitéLUNEK, s.r.o.11 072 370 €2 sept. 2028estimée
Travaux de constructionElektrizace železnic Praha a.s.7 013 690 €30 nov. 2028
Instruments de musique, articles de sport et jouetsKOOPERATIVA vod družstvo1 202 800 €1 sept. 2027estimée
Matériaux et éléments de constructionELTODO, a.s.47 923 007 €10 août 2027estimée
Matériel de transportGS PLUS s.r.o.20 400 €23 nov. 2022estimée
Services d’architecture et d’ingénierieStavby VASUT s.r.o.788 862 €31 déc. 2027
Mobilier et aménagementsELEKON, s.r.o.1 084 830 €3 nov. 2024estimée
Machines de bureau et matériel informatiqueNetfox s.r.o.1 449 964 €9 juil. 2026estimée
Radio, télévision et télécommunicationsNetfox s.r.o.12 490 €22 avr. 2026estimée
Logiciels et systèmes d’informationARCDATA PRAHA, s.r.o.246 450 €9 août 2026
Services d’installationVanCo.cz s.r.o.4 299 896 €29 juin 2027estimée
Équipements de sécurité et de défenseKH servis a.s.31 175 €1 mai 2026estimée
Assainissement, déchets et environnementČS, náhradní plnění s.r.o.176 850 €14 janv. 2027estimée
Services financiers et d’assuranceKooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group583 620 €31 mars 2026
Vêtements et chaussuresINZEP CENTRUM, s.r.o.378 588 €3 oct. 2027estimée

Attributions

AttributionAcheteurTitulaireMontant du marchéPublié le
Dodávka synergického materiálu EVR ŽižkovTechnologie hlavního města Prahy, a.s.ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.3 649 684 CZK15 sept. 2026
Dodávka synergického materiálu EVR HolešoviceTechnologie hlavního města Prahy, a.s.FRONTIER TECHNOLOGIES, s.r.o., KORMAK Praha a.s.3 299 386 CZK15 sept. 2026
Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky Škoda Auto IIITechnologie hlavního města Prahy, a.s.Autoservis RADAC s.r.o.4 282 CZK9 sept. 2026
Projekt BESS – výstavba FVE s dispečerským řízením a integrací dle PPDS PRE - opakováníTechnologie hlavního města Prahy, a.s.LUNEK, s.r.o.11 072 370 CZK8 sept. 2026
Realizace stavebně montážních prací pro Instalaci venkovní expozice uměleckého díla Krištofa Kintery (Dvorecký most)Technologie hlavního města Prahy, a.s.Elektrizace železnic Praha a.s.7 013 690 CZK7 sept. 2026
Dvorecký most – zahrada světel – dodávka kotevních roštů a statických výpočtůTechnologie hlavního města Prahy, a.s.KOOPERATIVA vod družstvo1 202 800 CZK4 sept. 2026
Rámcová dohoda na výrobu a dodávky vybraných prvků městského mobiliářeTechnologie hlavního města Prahy, a.s.ELTODO, a.s.47 923 007 CZK3 sept. 2026
Q2/2025_Dodávka a instalace 150ks dobíjecích stanicTechnologie hlavního města Prahy, a.s.AgeVolt Slovakia s. r. o.454 482 CZK25 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda na realizace stavebních prací souvisejících s pořízením nového městského mobiliáře IIITechnologie hlavního města Prahy, a.s.Bratři Gallové & spol. s.r.o.10 985 437 CZK25 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda na zajištění periodických kontrol v síti veřejného osvětlení na území Hlavního města PrahyTechnologie hlavního města Prahy, a.s.RTF s.r.o.1 390 760 CZK23 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda na poruchové konstrukční a stavební práce na veřejném osvětlení a světelných signalizačních zařízeníchTechnologie hlavního města Prahy, a.s.ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.2 816 986 CZK23 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda na plánovanou výstavbu a obnovu zařízení veřejného osvětleníTechnologie hlavního města Prahy, a.s.ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o., EnShield ES s.r.o., NTL Forensics a.s. +1 autres19 113 899 CZK22 juil. 2025
Q2/2025_Technický dozor stavebníkaTechnologie hlavního města Prahy, a.s.Stavby VASUT s.r.o.788 862 CZK22 juil. 2025
Q2/2025_Poskytování mimozáručního servisu displejů značky SAMSUNG – opakováníTechnologie hlavního města Prahy, a.s.VSP DATA a.s.16 300 CZK22 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda na vytyčování a odstraňování kabelových poruch veřejného osvětleníTechnologie hlavního města Prahy, a.s.ENERGO CONCEPT s.r.o.13 047 300 CZK22 juil. 2025
Q2/2025_Část 2. Dodávka dopravního značeníTechnologie hlavního města Prahy, a.s.GS PLUS s.r.o.20 400 CZK22 juil. 2025
Q2/2025_Část 1. Instalace a pronájem dopravního značeníTechnologie hlavního města Prahy, a.s.Pražské služby, a.s.215 120 CZK22 juil. 2025
Q2/2025_Dodávka elektroinstalačního materiálu a související elektroinstalační práceTechnologie hlavního města Prahy, a.s.ELFETEX, spol. s r.o.6 395 745 CZK22 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda – Revize světelných signalizačních zařízení na území hlavního města PrahyTechnologie hlavního města Prahy, a.s.INFO - H s.r.o.201 600 CZK22 juil. 2025
Pozáruční servis speciálních nástaveb nákladních vozidel – zdvihací zařízení (opakování)Technologie hlavního města Prahy, a.s.ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o.1 300 CZK21 juil. 2025
Q2/2025 Rámcová dohoda na zajištění statických posudků a konzultačních služeb statika v oblasti kovových nosných či jiných konstrukcí.Technologie hlavního města Prahy, a.s.AXEN, s.r.o., Kucián statika s.r.o.14 700 CZK21 juil. 2025
Q2/2025 - Rámcová dohoda na zajištění statických posudků a konzultačních služeb statika v oblasti střešních instalací fotovoltaických elektráren.Technologie hlavního města Prahy, a.s.AXEN, s.r.o., Kucián statika s.r.o., Losík statika, s.r.o.259 950 CZK21 juil. 2025
Q2/2025_Výroba a dodávky vybraných prvků městského mobiliářeTechnologie hlavního města Prahy, a.s.Energovod CZ, a.s.7 185 854 CZK18 juil. 2025
DNS – Dodávka příslušenství pro mobilní telefony a tabletyTechnologie hlavního města Prahy, a.s.Netfox s.r.o.12 490 CZK18 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda – Pozáruční servis speciálních nástaveb nákladních vozidel – zdvihací zařízeníTechnologie hlavního města Prahy, a.s.ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o.171 517 CZK18 juil. 2025
Q2/2025_Zajištění technického dozoru stavebníka a koordinátora BOZPTechnologie hlavního města Prahy, a.s.JE Group s.r.o.891 000 CZK18 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky VolkswagenTechnologie hlavního města Prahy, a.s.LKQ CZ s.r.o.175 496 CZK18 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda – Mimozáruční a pozáruční servis vozidel značky ŠkodaTechnologie hlavního města Prahy, a.s.LKQ CZ s.r.o.18 juil. 2025
Nákup licence ArcGIS III.Technologie hlavního města Prahy, a.s.ARCDATA PRAHA, s.r.o.246 450 CZK18 juil. 2025
Nákup počítačů a příslušenství VIII. (opakování)Technologie hlavního města Prahy, a.s.Netfox s.r.o.1 449 964 CZK18 juil. 2025
Q2/2025_Rámcová dohoda na Projekt obnovy veřejných hodin a vzdáleného dohleduTechnologie hlavního města Prahy, a.s.ELEKON, s.r.o.1 084 830 CZK18 juil. 2025
Q2/2025 - Rámcová dohoda na obnovu veřejného osvětlení v koordinaci pro období 2023-2025Technologie hlavního města Prahy, a.s.NTL Forensics a.s.1 605 871 CZK17 juil. 2025
Q2/2025 - Rámcová dohoda na obnovu veřejného osvětlení v koordinaci pro období let 2023-2025Technologie hlavního města Prahy, a.s.ELTRASTAV s. r. o.9 220 242 CZK17 juil. 2025
Dodávka LED svítidel LIX (Elektrifikace linky 131)Technologie hlavního města Prahy, a.s.SYVEL plus, s.r.o.673 039 CZK16 juil. 2025
Dodávka serverů GeuteBruck včetně licencí IIITechnologie hlavního města Prahy, a.s.KH servis a.s.12 463 120 CZK10 juil. 2025
Rámcová dohoda na poruchové konstrukční a stavební práce na veřejném osvětlení a světelných signalizačních zařízeních IITechnologie hlavního města Prahy, a.s.ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.1 497 787 CZK10 juil. 2025
Dodávka světelných zdrojů – VllTechnologie hlavního města Prahy, a.s.CTS Praha s.r.o.1 555 922 CZK10 juil. 2025
Rámcová dohoda na vytyčování a odstraňování kabelových poruch veřejného osvětlení IITechnologie hlavního města Prahy, a.s.ENERGO CONCEPT s.r.o.72 577 000 CZK9 juil. 2025
DNS – Dodávka síťových prvků XXll (Switche)Technologie hlavního města Prahy, a.s.OMNILINK Services a.s.799 482 CZK7 juil. 2025
Nákup 1 ks osobního automobilu XITechnologie hlavního města Prahy, a.s.AUTO-BRANKA,spol. s r.o.728 068 CZK25 juin 2025
DNS - Dodávka běžných mobilních telefonů XIITechnologie hlavního města Prahy, a.s.TelTrade s.r.o.144 870 CZK25 juin 2025
DNS – Dodávka licencí MS Windows 11 ProTechnologie hlavního města Prahy, a.s.Netfox s.r.o.8 757 CZK19 juin 2025
Dodávka LED svítidel LV (Elektrifikace linky 176)Technologie hlavního města Prahy, a.s.SYVEL plus, s.r.o.848 699 CZK13 juin 2025
Dodávka LED svítidel LVI (Doplnění LED svítidel do ZM – etapa 1)Technologie hlavního města Prahy, a.s.ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.2 408 280 CZK6 juin 2025
Rámcová smlouva na dodávku návěstidel I.Technologie hlavního města Prahy, a.s.Yunex, s.r.o.287 900 CZK30 mai 2025
Dodávky materiálu včetně montáže dle projektové dokumentace V (Bobkova 702_opakování)Technologie hlavního města Prahy, a.s.EnShield Power s.r.o.988 892 CZK29 mai 2025
Dodávka síťových prvků XX (Switch a SFP moduly)Technologie hlavního města Prahy, a.s.KH servis a.s.264 970 CZK22 mai 2025
Rámcová smlouva na dodávku návěstidel I.Technologie hlavního města Prahy, a.s.ELTODO, a.s.1 710 800 CZK22 mai 2025
Televizní stojan na 4 TVTechnologie hlavního města Prahy, a.s.Netfox s.r.o.49 700 CZK20 mai 2025
DNS – Dodávka HDD pro NASTechnologie hlavního města Prahy, a.s.Netfox s.r.o.99 400 CZK16 mai 2025