Aggiudicatario
COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o.
Trbovlje · SVN
Segui questa schedaCon Adjudera Pro ricevi un avviso prima che un contratto qui scada.
Aggiudicazioni
3
Importo totale aggiudicato
337K €
3 / 3 con importo
Stazioni appaltanti
1
Settori
1
Reg. nimat-501
Contratti di questo aggiudicatario in scadenza
24 gen 2028
stimataNakup energijsko učinkovitih računalnikov in delovnih postaj251.516 €GEN energija d.o.o.COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o.
24 gen 2028
stimataNakup energijsko učinkovitih monitorjev62.566 €GEN energija d.o.o.COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o.
24 gen 2028
stimataNakup videokonferenčne opreme in zaslonov23.052 €GEN energija d.o.o.COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o.
Tutti i contratti in scadenza →
Aggiudicazioni
| Aggiudicazione | Stazione appaltante | Aggiudicatario | Importo dell’appalto | Pubblicato |
|---|---|---|---|---|
| Nakup videokonferenčne opreme in zaslonov | GEN energija d.o.o. | COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o. | 23.052 € | 26 ott 2026 |
| Nakup energijsko učinkovitih monitorjev | GEN energija d.o.o. | COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o. | 62.566 € | 26 ott 2026 |
| Nakup energijsko učinkovitih računalnikov in delovnih postaj | GEN energija d.o.o. | COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o. | 251.516 € | 26 ott 2026 |