Aggiudicatario
KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d.
Dravograd · SVN
Segui questa schedaCon Adjudera Pro ricevi un avviso prima che un contratto qui scada.
Aggiudicazioni
6
Importo totale aggiudicato
361K €
3 aggiudicazione/i congiunta/e conteggiata/e pro quota
Stazioni appaltanti
3
Settori
1
Reg. nimat-500
Contratti di questo aggiudicatario in scadenza
31 ago 2027
stimataKruh – pekovska peciva125.500 €DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADECKOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA ZORMAN, Tjaša Zorman s.p.
- 29.500 €
31 ago 2027
stimata 20 set 2027
stimataKruh in pekovsko pecivo45.000 €VRTEC DRAVOGRADKOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA ZORMAN, Tjaša Zorman s.p.
- 19.300 €
20 set 2027
stimata 7 ott 2027
stimataKRUH IN PEKOVSKI IZDELKI181.554 €OSNOVNA ŠOLA BOJANA ILICHA MARIBORKOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA GERŠAK, pekarna, slaščičarna, d.o.o.
7 ott 2027
stimataBIO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO136.326 €OSNOVNA ŠOLA BOJANA ILICHA MARIBORKOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d.
Tutti i contratti in scadenza →
Aggiudicazioni
| Aggiudicazione | Stazione appaltante | Aggiudicatario | Importo dell’appalto | Pubblicato |
|---|---|---|---|---|
| Bio kruh | DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d. | 29.500 € | 26 ott 2026 |
| Kruh – pekovska peciva | DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA ZORMAN, Tjaša Zorman s.p. | 125.500 € | 26 ott 2026 |
| BIO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO | OSNOVNA ŠOLA BOJANA ILICHA MARIBOR | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d. | 136.326 € | 23 ott 2026 |
| KRUH IN PEKOVSKI IZDELKI | OSNOVNA ŠOLA BOJANA ILICHA MARIBOR | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA GERŠAK, pekarna, slaščičarna, d.o.o. | 181.554 € | 23 ott 2026 |
| Eko kruh in pekovsko pecivo | VRTEC DRAVOGRAD | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d. | 19.300 € | 20 ott 2026 |
| Kruh in pekovsko pecivo | VRTEC DRAVOGRAD | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA ZORMAN, Tjaša Zorman s.p. | 45.000 € | 20 ott 2026 |