Aggiudicatario

MEDILAB Sp. z o.o.

Białystok · POL

Segui questa schedaAccount gratuito: ricevi un avviso quando un contratto qui scade.

Aggiudicazioni

160

Importo totale aggiudicato

30 aggiudicazione/i congiunta/e conteggiata/e pro quota

Stazioni appaltanti

69

Settori

4

Gruppo: MEDILAB Sp. z o.o.

Reg. 5420202664

Contratti di questo aggiudicatario in scadenza

Tutti i contratti in scadenza

Aggiudicazioni

AggiudicazioneStazione appaltanteAggiudicatarioImporto dell’appaltoPubblicato
granaty do dezynfekcjiSAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W SANOKUMEDILAB Sp. z o.o.3618 PLN16 set 2026
„Zakup systemu do badań elektrofizjologicznych wraz ze stymulatorem serca, generatorem prądu RF oraz pompą chłodzącą, realizowany z dofinansowania Miasta Stołecznego Warszawy”Szpital Wolski Sp. z o.o.MEDILAB Sp. z o.o.669.060 PLN10 set 2026
Pakiet nr 2Szpital Wojewódzki w PoznaniuMEDILAB Sp. z o.o.6285 PLN8 set 2026
Pakiet nr 1Szpital Wojewódzki w PoznaniuMEDILAB Sp. z o.o.2808 PLN8 set 2026
Część nr 24 - Preparaty do stosowania w urządzeniach Phileas.Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluMEDILAB Sp. z o.o.42.120 PLN7 set 2026
Część nr 22 - Preparaty do bezobsługowej dezynfekcji powierzchni i wyposażenia medycznego.Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluMEDILAB Sp. z o.o.334.355 PLN7 set 2026
Część nr 15 - Środki do mycia i dezynfekcji powierzchni.Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluMEDILAB Sp. z o.o.541.662 PLN7 set 2026
Część nr 14 - Środki do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego mającego kontakt z żywnością.Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluMEDILAB Sp. z o.o.210.263 PLN7 set 2026
Część nr 9 - Środki do dezynfekcji rąk w żelu oraz środki do pielęgnacji skóry rąk po dezynfekcji.Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluMEDILAB Sp. z o.o.132.762 PLN7 set 2026
Część nr 7 - Środki do mycia rąk i ciała z możliwością zastosowania u dzieci i niemowląt.Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluMEDILAB Sp. z o.o.1879 PLN7 set 2026
Część nr 3 - Środki do dezynfekcji narzędzi, endoskopów i sprzętu medycznego.Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluMEDILAB Sp. z o.o.245.373 PLN7 set 2026
Część nr 2 - Środki do dezynfekcji dużych powierzchni.Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluMEDILAB Sp. z o.o.29.894 PLN7 set 2026
Zakup i sukcesywną dostawę środków do dezynfekcji w podziale na zadania - zadanie nr 9Szpital Wolski Sp. z o.o.MEDILAB Sp. z o.o.20.088 PLN25 ago 2026
zadanie nr 6 - Preparaty stanowiące wyrób medyczny do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznegoSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w ŚwidnicyMEDILAB Sp. z o.o.509.672 PLN18 ago 2026
zadanie nr 2 - Preparaty do mycia, odkażania rąkSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w ŚwidnicyMEDILAB Sp. z o.o.274.852 PLN18 ago 2026
CZĘŚĆ NR 8 - TRÓJENZYMATYCZNY PREPARAT DEZYNFEKCYJNO-MYJĄCYWojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi PannyMEDILAB Sp. z o.o.11.500 PLN3 ago 2026
dostawy materiałów zużywalnych oraz sprzętu jednorazowego użytkuSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 Uniwersytetu Medycznego w ŁodziMEDILAB Sp. z o.o.17.424 PLN29 lug 2026
14. Preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni o skuteczności wobec Clostridioides difficile10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejMEDILAB Sp. z o.o.14.175 PLN14 lug 2026
Pakiet nr 14Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziMEDILAB Sp. z o.o.29.184 PLN14 lug 2026
Pakiet nr 13Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziMEDILAB Sp. z o.o.1392 PLN14 lug 2026
Pakiet nr 11Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziMEDILAB Sp. z o.o.1776 PLN14 lug 2026
Zadanie 75 Myjnia do endoskopówUniwersytecki Szpital Kliniczny w OlsztynieMEDILAB Sp. z o.o.27.216 PLN9 lug 2026
dostawy materiałów zużywalnych oraz sprzętu jednorazowego użytkuSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 Uniwersytetu Medycznego w ŁodziMEDILAB Sp. z o.o.17.424 PLN9 lug 2026
Część 9 z 177 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. kontradm. prof. Wiesława ŁasińskiegoMEDILAB Sp. z o.o.9226 PLN9 lug 2026
Część 14 Preparaty do mycia i dezynfekcji w automatycznych myjniach-dezynfektorach: STEELCO typ BP100HSE, MEDIM typ WD130 i WD 170, "Matachana" typ MATLW1000Międzyleski Szpital Specjalistyczny w WarszawieMEDILAB Sp. z o.o.172.657 PLN29 giu 2026
Sukcesywna dostawa materiałów ortodontycznych w 8 pakietach dla potrzeb Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego GUMed Sp. z o. o.Gdański Uniwersytet MedycznyMEDILAB Sp. z o.o.66.037 PLN26 giu 2026
Pakiet nr 1SP ZOZ MSWiA w OpoluMEDILAB Sp. z o.o.74.290 PLN25 giu 2026
Pakiet nr 14Samodzielny Publiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-KościałkowskiegoMEDILAB Sp. z o.o.17.240 PLN15 giu 2026
Pakiet nr 1Samodzielny Publiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-KościałkowskiegoMEDILAB Sp. z o.o.10.179 PLN15 giu 2026
Pakiet nr 35Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w OlsztynieMEDILAB Sp. z o.o.23.760 PLN15 giu 2026
Pakiet nr 12UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIUMEDILAB Sp. z o.o.235.000 PLN12 giu 2026
Pakiet nr 1UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIUMEDILAB Sp. z o.o.875.709 PLN12 giu 2026
Dostawa sprzętu i urządzeń medycznych (Pakiet nr 1)Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w BiałymstokuMEDILAB Sp. z o.o.1.280.000 PLN10 giu 2026
Zadanie Nr 2 – dostawa preparatu do dezynfekcji w myjni blatów stołów operacyjnychWojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w ToruniuMEDILAB Sp. z o.o.18.320 PLN9 giu 2026
dostawy materiałów zużywalnych oraz sprzętu jednorazowego użytkuSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 Uniwersytetu Medycznego w ŁodziMEDILAB Sp. z o.o.17.424 PLN2 giu 2026
część 10 - Chusteczki chloroweNarodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut BadawczyBialmed Sp. z o.o., MEDILAB Sp. z o.o.67.219 PLN28 mag 2026
część 2 - Emulsja – krem do rąkNarodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut BadawczyBiachem Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., CITONET-WARSZAWA SP. Z O.O. +3 altri352.917 PLN28 mag 2026
Zadanie 15 – Preparaty do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznychSzpitale Pomorskie Sp. z o.o.MEDILAB Sp. z o.o.63.600 PLN26 mag 2026
Zadanie 14Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SieradzuHelplast Bis Joanna Hadasik, MEDILAB Sp. z o.o., NAFOL Dariusz Janiak46.690 PLN25 mag 2026
Pakiet nr 18Uniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuMEDILAB Sp. z o.o., Medi-Pro Sp. z o.o.15.160 PLN25 mag 2026
Pakiet nr 15Uniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuMEDILAB Sp. z o.o., Polmil Sp. z o.o., Schulke Polska Sp. z o.o.39.585 PLN25 mag 2026
Pakiet nr 03Uniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuMEDILAB Sp. z o.o., MEDISEPT SP. Z O.O.90.928 PLN25 mag 2026
Pakiet nr 12SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACHMEDILAB Sp. z o.o.8400 PLN12 mag 2026
Preparaty do wstępnej dezynfekcji narzędziGinekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuMEDILAB Sp. z o.o.155.400 PLN6 mag 2026
Część 9SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIEMEDILAB Sp. z o.o.117.000 PLN5 mag 2026
Pakiet 9 - Jednorazowe naboje do dezynfekcji powierzchni w pomieszczeniuWojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w KoninieMEDILAB Sp. z o.o.26.000 PLN21 apr 2026
Pakiet 4 - Mycie i dezynfekcja maszynowa sprzętu endoskopowegoWojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w KoninieMEDILAB Sp. z o.o.82.532 PLN21 apr 2026
Pakiet nr 3 - Aparat do znieczulenia z wyposażeniem dla Pracowni ElektrofizjologiiWojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w LesznieMEDILAB Sp. z o.o.345.500 PLN2 apr 2026
Część nr 6 – Dezynfekcja basenów, kaczek szpitalnych, misek przez zanurzenie,Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuMEDILAB Sp. z o.o.33.696 PLN1 apr 2026
Część nr 5 – Dezynfekcja wózków - termosów do przewożenia potraw, blatów roboczych w kuchenkach oddziałowych.Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuMEDILAB Sp. z o.o.18.013 PLN1 apr 2026