Aggiudicatario

Zapol Sobczyk spółka komandytowa

Szczecin · POL

Segui questa schedaAccount gratuito: ricevi un avviso quando un contratto qui scade.

Aggiudicazioni

10

Importo totale aggiudicato

0 / 10 con importo

Stazioni appaltanti

3

Settori

1

Reg. 8520509412

Contratti di questo aggiudicatario in scadenza

Tutti i contratti in scadenza

Aggiudicazioni

AggiudicazioneStazione appaltanteAggiudicatarioImporto dell’appaltoPubblicato
Wydrukowanie oraz dostarczenie ulotek informacyjnych i plakatów w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej centralnej e-rejestracji rozwijanej w ramach projektu „e-Zdrowie KPO”Centrum e-ZdrowiaZapol Sobczyk spółka komandytowa521.372 PLN24 lug 2026
CZĘŚĆ XXVIIPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowa22.428 PLN25 ago 2025
CZĘŚĆ XIPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowa10.888 PLN25 ago 2025
CZĘŚĆ IXPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowa50.400 PLN25 ago 2025
CZĘŚĆ VIPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowa22.260 PLN25 ago 2025
CZĘŚĆ VPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowa23.100 PLN25 ago 2025
CZĘŚĆ IIIPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowa36.960 PLN25 ago 2025
CZĘŚĆ IPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowa58.800 PLN25 ago 2025
Usługa poligraficzna.Regionalny Ośrodek Polityki SpołecznejZapol Sobczyk spółka komandytowa17.400 PLN21 lug 2025
Usługa obejmująca opracowanie graficzne, skład, redakcję, łamanie, korektę edytorską, druk i dostawę materiałów poligraficznych.Regionalny Ośrodek Polityki SpołecznejZapol Sobczyk spółka komandytowa160.672 PLN21 lug 2025