Auftragnehmer
BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o.
Ljubljana · SVN
Diesen Eintrag verfolgenMit Adjudera Pro benachrichtigt werden, bevor hier ein Vertrag ausläuft.
Zuschläge
3
Vergebenes Volumen
85.560 €
2 / 3 mit Wert
Auftraggeber
2
Branchen
2
Reg. 6272070000
Auslaufende Verträge dieses Auftragnehmers
19. Sept. 2027
geschätztMalo tovorno vozilo do 3,5 tone skupne mase59.600 €Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o.BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o.
19. Sept. 2027
geschätztMalo tovorno vozilo nosilnosti do 1 tone25.960 €Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o.BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o.
31. Aug. 2028
angegebenVzdrževanje vozil znamke Iveco in dobava rezervnih delov70.000 €RVJavni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o.
Zuschläge
| Zuschlag | Auftraggeber | Auftragnehmer | Auftragswert | Veröffentlicht |
|---|---|---|---|---|
| Vzdrževanje vozil znamke Iveco in dobava rezervnih delov | Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o. | BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o. | 70.000 €RV | 29. Okt. 2026 |
| Malo tovorno vozilo nosilnosti do 1 tone | Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o. | BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o. | 25.960 € | 22. Okt. 2026 |
| Malo tovorno vozilo do 3,5 tone skupne mase | Javno podjetje KOMUNALA Idrija d.o.o. | BENUSSI, podjetje za trgovino, d.o.o. | 59.600 € | 22. Okt. 2026 |