Auftragnehmer
COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o.
Trbovlje · SVN
Diesen Eintrag verfolgenMit Adjudera Pro benachrichtigt werden, bevor hier ein Vertrag ausläuft.
Zuschläge
3
Vergebenes Volumen
337.134 €
3 / 3 mit Wert
Auftraggeber
1
Branchen
1
Reg. nimat-501
Auslaufende Verträge dieses Auftragnehmers
24. Jan. 2028
geschätztNakup energijsko učinkovitih računalnikov in delovnih postaj251.516 €GEN energija d.o.o.COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o.
24. Jan. 2028
geschätztNakup energijsko učinkovitih monitorjev62.566 €GEN energija d.o.o.COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o.
24. Jan. 2028
geschätztNakup videokonferenčne opreme in zaslonov23.052 €GEN energija d.o.o.COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o.
Zuschläge
| Zuschlag | Auftraggeber | Auftragnehmer | Auftragswert | Veröffentlicht |
|---|---|---|---|---|
| Nakup videokonferenčne opreme in zaslonov | GEN energija d.o.o. | COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o. | 23.052 € | 26. Okt. 2026 |
| Nakup energijsko učinkovitih monitorjev | GEN energija d.o.o. | COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o. | 62.566 € | 26. Okt. 2026 |
| Nakup energijsko učinkovitih računalnikov in delovnih postaj | GEN energija d.o.o. | COMPROJEKT, računalniški inženiring, prodaja in programiranje, d.o.o. | 251.516 € | 26. Okt. 2026 |