Auftragnehmer
KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d.
Dravograd · SVN
Diesen Eintrag verfolgenMit Adjudera Pro benachrichtigt werden, bevor hier ein Vertrag ausläuft.
Zuschläge
6
Vergebenes Volumen
361.153 €
3 gemeinsame Vergabe(n) anteilig gerechnet
Auftraggeber
3
Branchen
1
Reg. nimat-500
Auslaufende Verträge dieses Auftragnehmers
31. Aug. 2027
geschätztKruh – pekovska peciva125.500 €DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADECKOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA ZORMAN, Tjaša Zorman s.p.
- 29.500 €
31. Aug. 2027
geschätzt 20. Sept. 2027
geschätztKruh in pekovsko pecivo45.000 €VRTEC DRAVOGRADKOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA ZORMAN, Tjaša Zorman s.p.
- 19.300 €
20. Sept. 2027
geschätzt 7. Okt. 2027
geschätztKRUH IN PEKOVSKI IZDELKI181.554 €OSNOVNA ŠOLA BOJANA ILICHA MARIBORKOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA GERŠAK, pekarna, slaščičarna, d.o.o.
7. Okt. 2027
geschätztBIO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO136.326 €OSNOVNA ŠOLA BOJANA ILICHA MARIBORKOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d.
Zuschläge
| Zuschlag | Auftraggeber | Auftragnehmer | Auftragswert | Veröffentlicht |
|---|---|---|---|---|
| Bio kruh | DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d. | 29.500 € | 26. Okt. 2026 |
| Kruh – pekovska peciva | DRUGA OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA ZORMAN, Tjaša Zorman s.p. | 125.500 € | 26. Okt. 2026 |
| BIO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO | OSNOVNA ŠOLA BOJANA ILICHA MARIBOR | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d. | 136.326 € | 23. Okt. 2026 |
| KRUH IN PEKOVSKI IZDELKI | OSNOVNA ŠOLA BOJANA ILICHA MARIBOR | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA GERŠAK, pekarna, slaščičarna, d.o.o. | 181.554 € | 23. Okt. 2026 |
| Eko kruh in pekovsko pecivo | VRTEC DRAVOGRAD | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d. | 19.300 € | 20. Okt. 2026 |
| Kruh in pekovsko pecivo | VRTEC DRAVOGRAD | KOROŠKE PEKARNE proizvodnja, trgovina in storitve d.d., PEKARNA ZORMAN, Tjaša Zorman s.p. | 45.000 € | 20. Okt. 2026 |