Auftragnehmer
PILKARD GOLUBIĆ d.o.o.
Koprivnica · HRV
Diesen Eintrag verfolgenMit Adjudera Pro benachrichtigt werden, bevor hier ein Vertrag ausläuft.
Zuschläge
6
Vergebenes Volumen
248.781 €
6 / 6 mit Wert
Auftraggeber
3
Branchen
1
Reg. 81901701546
Auslaufende Verträge dieses Auftragnehmers
29. Juni 2027
geschätztSječa granja i raslinja na trasama distribucijskih nadzemnih vodova 0,4 kV (NN) za područje Elektroprimorja Rijeka38.220 €HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.PILKARD GOLUBIĆ d.o.o.
- 20.324 €
29. Aug. 2027
geschätzt - 14.237 €
17. Sept. 2027
geschätzt 26. Sept. 2027
geschätztSječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektre Virovitica22.900 €HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.PILKARD GOLUBIĆ d.o.o.
30. Sept. 2027
geschätztSječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektre Slavonski Brod138.980 €HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.PILKARD GOLUBIĆ d.o.o.
Zuschläge
| Zuschlag | Auftraggeber | Auftragnehmer | Auftragswert | Veröffentlicht |
|---|---|---|---|---|
| Sječa granja i raslinja na trasama distribucijskih nadzemnih vodova 0,4 kV (NN) za područje Elektroprimorja Rijeka | HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o. | PILKARD GOLUBIĆ d.o.o. | 38.220 € | 28. Okt. 2026 |
| Sječa raslinja i stabala na PP HE Sjever | HEP-Proizvodnja d.o.o. | PILKARD GOLUBIĆ d.o.o. | 14.120 € | 26. Okt. 2026 |
| Regija Varaždin | HOPS d.d. | PILKARD GOLUBIĆ d.o.o. | 14.237 € | 13. Okt. 2026 |
| Regija Zagreb | HOPS d.d. | PILKARD GOLUBIĆ d.o.o. | 20.324 € | 13. Okt. 2026 |
| Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektre Virovitica | HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o. | PILKARD GOLUBIĆ d.o.o. | 22.900 € | 5. Okt. 2026 |
| Sječa raslinja i čišćenje trasa distribucijskih nadzemnih vodova 1 - 35 kV (DV) za područje Elektre Slavonski Brod | HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o. | PILKARD GOLUBIĆ d.o.o. | 138.980 € | 5. Okt. 2026 |