Auftragnehmer
SINCER
Slatina · ROU
Diesen Eintrag verfolgenMit Adjudera Pro benachrichtigt werden, bevor hier ein Vertrag ausläuft.
Zuschläge
4
Vergebenes Volumen
—
4 gemeinsame Vergabe(n) anteilig gerechnet
Auftraggeber
2
Branchen
1
USt-IdNr. RO6759116
Auslaufende Verträge dieses Auftragnehmers
17. Dez. 2026
geschätztLOT 4 - Pâine albă 500 gr feliata- zona Caracal886.321 RONDirectia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului OltSINCER, VEL PITAR
- 2.156.449 RON
22. Juli 2027
geschätzt 30. Sept. 2027
geschätztLOT 5 - Pâine albă 500 gr feliata- zona Slatina984.663 RONDirectia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului OltSINCER, VEL PITAR
30. Sept. 2027
geschätztLOT 2 - Pâine albă 500 gr feliata- zona Bals313.038 RONDirectia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului OltSINCER, VEL PITAR
Zuschläge
| Zuschlag | Auftraggeber | Auftragnehmer | Auftragswert | Veröffentlicht |
|---|---|---|---|---|
| LOT 4 - Pâine albă 500 gr feliata- zona Caracal | Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt | SINCER, VEL PITAR | 886.321 RON | 26. Okt. 2026 |
| LOT 2 - Pâine albă 500 gr feliata- zona Bals | Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt | SINCER, VEL PITAR | 313.038 RON | 26. Okt. 2026 |
| LOT 5 - Pâine albă 500 gr feliata- zona Slatina | Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt | SINCER, VEL PITAR | 984.663 RON | 26. Okt. 2026 |
| Paine semialba 400 gr/buc | PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA | ISIS-PAN, RMSD FAM, SINCER | 2.156.449 RON | 5. Okt. 2026 |