Aanbestedende dienst · Nutssector

GSSI - Gran Sasso Science Institute

L'AQUILA (AQ) · L’Aquila

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

26

Totaal gegund

€ 4,4 mln.

26 / 26 met een bedrag

Opdrachtnemers

12

Laatst bijgewerkt

2 jul 2026

Huidige opdrachtnemers

SectorOpdrachtnemerOpdrachtwaardeEinde van de opdracht
Laboratorium- en optische apparatuurDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 6.36329 okt 2026geschat
Elektrische machines en apparatenBATTER FLY S.R.L.€ 17.00021 feb 2027geschat
Medische apparatuur en farmaceutische productenBATTER FLY S.R.L.€ 4.2001 jul 2027geschat
Meubilair en inrichtingDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 15.90630 apr 2027geschat
Kantoor- en computerapparatuurR-Store SpA€ 186.6687 jan 2027geschat
Zakelijke en managementdienstenPIRENE SRL€ 36.23017 dec 2027geschat
Bouwmaterialen en bouwelementenASSING SPA€ 1.232.40024 mrt 2026geschat

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Mobili per laboratorio_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 15.9062 jul 2026
Impianto a ultrasuoni_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteBATTER FLY S.R.L.€ 4.2002 jul 2026
Strumenti di misurazione_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 6.3632 jul 2026
Apparecchi a raggi infrarossi_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteBATTER FLY S.R.L.€ 2.6992 jul 2026
Attrezzature da laboratorio e di precisione_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 2.2972 jul 2026
Attrezzature e apparecchiature elettriche_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteBATTER FLY S.R.L.€ 17.0002 jul 2026
Arredo informatico_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 5.4652 jul 2026
Banchi da lavoro per laboratorio_VITALITY ASTRAGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 13.6852 jul 2026
Armadi_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 52.2482 jul 2026
Sedili, sedie e prodotti affini_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 14.3192 jul 2026
Banchi da lavoro per laboratorio_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 88.7812 jul 2026
Banchi da lavoro per laboratorio_SIUPGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 3.6062 jul 2026
Mobili per laboratorio_SIUPGSSI - Gran Sasso Science InstituteDISTEK STRUMENTI & MISURE SRL€ 11.1162 jul 2026
Cappe_SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteI.L.C. GROUP€ 28.6805 mrt 2026
Accordo Quadro per la fornitura di apparecchiature informatiche per postazioni di lavoro AppleGSSI - Gran Sasso Science InstituteR-Store SpA€ 186.66818 feb 2026
FORNITURA A CONSUMO DI ARREDI A RIDOTTO IMPATTO AMBIENTALE PER LE ESIGENZE DEL PROGETTO SEIC.GSSI - Gran Sasso Science InstituteGAM ARREDI€ 46.1936 feb 2026
FORNITURA A CONSUMO DI ARREDI A RIDOTTO IMPATTO AMBIENTALE PER LE ESIGENZE DEL PROGETTO SAFI3GSSI - Gran Sasso Science InstituteGAM ARREDI€ 30.2516 feb 2026
FORNITURA A CONSUMO DI ARREDI A RIDOTTO IMPATTO AMBIENTALE PER LE ESIGENZE DEL GSSIGSSI - Gran Sasso Science InstituteGAM ARREDI€ 142.1756 feb 2026
Servizio di supporto organizzazione eventi e ospitalitàGSSI - Gran Sasso Science InstitutePIRENE SRL€ 36.23026 jan 2026
Una camera termostatica 206 lt - per banco collaudo PCBA per esigenze del progetto Vitality/ASTRAGSSI - Gran Sasso Science InstituteANGELANTONI TEST TECHNOLOGIES SRL€ 27.9723 nov 2025
Una camera termica sottovuoto, un ultracongelatore da laboratorio, una camera termostatica 110 lt per esigenze del progetto SEICGSSI - Gran Sasso Science InstituteANGELANTONI TEST TECHNOLOGIES SRL€ 352.0513 nov 2025
Nuova procedura aperta per la fornitura di una macchina di stampa 3D PCB (16x16 cm) - Progetto SEIC (Space and Earth Innovation Campus) CUP E19D22000320001GSSI - Gran Sasso Science InstituteVAR GROUP S.P.A.€ 560.00016 okt 2025
PROCEDURA APERTA PER LA FORNITURA DI UNA MACCHINA PER TEST MECCANICI STATICI IN TEMPERATURA PROGETTO SEIC. CUP: E19D22000320001GSSI - Gran Sasso Science InstituteZWICKROELL S.R.L.€ 248.88516 sep 2025
Nuova procedura aperta per la fornitura di cavità risonanti secondo il modello CERN PATENT N. EP3180966B1 - Progetto SEIC (Space and Earth Innovation Campus) CUP:E19D22000320001GSSI - Gran Sasso Science InstituteCO.ME.B. SRL€ 539.00010 jul 2025
Procedura aperta per la fornitura di una stampante 3D DMLS (Direct Metal Laser Melting System) Production Platform for Metal Additive Manufacturing - Progetto SEIC (Space and Earth Innovation Campus) CUP: E19D22000320001GSSI - Gran Sasso Science InstituteEOS S.r.l. Electro Optical Systems - Con socio unico€ 749.99020 mei 2025
GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER LA FORNITURA CON POSA IN OPERA DI UNA CAMERA PULITA ALLINTERNO DELLEDIFICIO B20 PROGETTO SEIC.CUP E19D22000320001GSSI - Gran Sasso Science InstituteASSING SPA€ 1.232.40025 mrt 2025