Opdrachtnemer

Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.

Warszawa · POL

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

224

Totaal gegund

1 gezamenlijke gunning(en) naar rato geteld

Aanbestedende diensten

86

Sectoren

1

Concern: ASTELLAS PHARMA SPA(toewijzing geschat)

Reg. 1131828467

Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer

Alle aflopende opdrachten

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
GLITERYTYNIBUniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.807.38917 sep 2026
Zadanie nr 39Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w LublinieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.829.98217 sep 2026
Część 22 Produkty leczniczeSzpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.MarkiewiczaAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 154.32816 sep 2026
Pakiet nr 11 – Enfortumab wedotynyŚwiętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KielcachAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.583.89215 sep 2026
Pakiet 11Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 314.33315 sep 2026
część nr 169Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w SosnowcuAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 396.8864 sep 2026
Część 58 - Gilteritinibi fumarasInstytut Hematologii i TransfuzjologiiAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 3.659.9643 sep 2026
Zadanie nr 28: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulująceSzpitale Pomorskie Sp. z o.o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.694.4282 sep 2026
Zadanie nr 26: Środki przeciwnowotworowe i immunostymulująceSzpitale Pomorskie Sp. z o.o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 5.291.8082 sep 2026
30Pleszewskie Centrum MedyczneAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 2.055.5911 sep 2026
ENZALUTAMIDEUniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.322.95227 aug 2026
Leki do programów lekowychSZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILE IM. STANISŁAWA STASZICAAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 633.60626 aug 2026
Zadanie 5 Program lekowy leczenia chorych na raka gruczołu krokowego B.56UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIEAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 2.714.69820 aug 2026
cz.77 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowychCOPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 3.638.11818 aug 2026
cz. 39 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowychCOPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 235.55318 aug 2026
Część 18 – Enfortumabum vedotiniUniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 584.82214 aug 2026
PAKIET NR 10 - Program lekowy - B. 114Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w SzczecinieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.976.83210 aug 2026
Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 17Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 2.857.57610 aug 2026
Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 12Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 157.90210 aug 2026
Zadanie 2 - Programy Lekowe Pakiet 11Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 175.44610 aug 2026
Enfortumab wedotynySzpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 921.0944 aug 2026
Pakiet 115 Środki przeciwnowotworowe (program lekowy)4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we WrocławiuAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 3.836.56128 jul 2026
Pakiet nr 115 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w KrakowieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 42.86427 jul 2026
27Białostockie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w BiałymstokuAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 18.574.24415 jul 2026
Część 6 – EnzalutamidCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z DukliAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 9.657.54915 jul 2026
Zadanie nr 31 - środki przeciwnowotworowe i immunostymulująceSzpitale Pomorskie Sp. z o.o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 107.21713 jul 2026
83 EnzalutamidZespół Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 107.1596 jul 2026
Programy lekowe Pakiet 82Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.878.5893 jul 2026
Pakiet nr 14Wojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w LesznieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.256.8043 jul 2026
Część nr 17Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w CieszynieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 628.40224 jun 2026
Pakiet nr 7Beskidzkie Centrum Onkologii- Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 7.199.58223 jun 2026
Pakiet nr 30 - Dostawa lekówSzpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w BełchatowieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.322.95219 jun 2026
Część nr 13Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.587.54219 jun 2026
Pakiet 101Katowickie Centrum OnkologiiAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 964.95615 jun 2026
Pakiet 45Katowickie Centrum OnkologiiAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 15.370.27515 jun 2026
Pakiet 1 pozycja 101UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIUAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 2.378.97612 jun 2026
Pakiet 1 pozycja 79UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIUAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 2.143.18212 jun 2026
Pakiet 1 pozycja 77UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIUAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 663.18912 jun 2026
Pakiet 1 pozycja 76UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIUAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 294.74912 jun 2026
PAKIET 76Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 6.614.76012 jun 2026
Zadanie nr 9. – Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjneSamodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w SzczecinieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 812.2538 jun 2026
Część nr 17Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w CieszynieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 628.4022 jun 2026
Pakiet 13Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KielcachAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 508.3282 jun 2026
Enfortumabum vedotini Cz. 8Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut BadawczyAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 7.895.09227 mei 2026
EnzalutamidumNarodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w KrakowieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 9.723.69722 mei 2026
Pakiet nr 19Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w LublinieAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 430.49419 mei 2026
Pakiet nr 1Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 7.624.92418 mei 2026
Pakiet nr 4 – EnzalutamidŚwiętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KielcachAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 29.766.42014 mei 2026
cz. 18Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o.Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 169.4438 mei 2026
Pakiet 100Katowickie Centrum OnkologiiAstellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.PLN 1.929.9118 mei 2026

Ook gepubliceerd als

Astellas Pharma Sp.z o.o. · Astellas Pharma Sp. zo.o. · Astellas Pharma Sp z o.o. Sp. z o.o.