Opdrachtnemer

Essity Italy S.p.A. con unico socio

Altopascio · ITA

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

15

Totaal gegund

€ 3,6 mln.

15 / 15 met een bedrag

Aanbestedende diensten

5

Sectoren

1

Concern: Essity Italy(toewijzing geschat)

Reg. 03318780966

Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer

Alle aflopende opdrachten

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Medicazione primaria sterile altamente assorbente e gelificante per lesioni ad elevata essudazione. Equivalente Sorbion, Touchmed Ultra Mis 20x30 cm circaASL 4 - TERAMOEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 2.4807 apr 2026
Medicazione a base di modulatori dell'attività delle metalloproteasiASL 4 - TERAMOEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 3947 apr 2026
SISTEMI DI TRAZIONE CUTANEARegione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 54.99011 mrt 2026
STECCA IN GESSO SINTETICO CON FIBRA DI VETRORegione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 496.19811 mrt 2026
STECCA IN GESSO NATURALERegione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 670.86411 mrt 2026
BENDE ELASTICHE COMPRESSIVE COESIVE A MEDIA ESTENSIBILITA' ( 70-140%)Regione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 250.91911 mrt 2026
BENDE ELASTICHE COMPRESSIVE A CORTA ESTENSIBILITA' (< 90%)Regione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 151.91611 mrt 2026
SISTEMI DI TRAZIONE CUTANEARegione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 54.99024 dec 2025
STECCA IN GESSO SINTETICO CON FIBRA DI VETRORegione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 496.19824 dec 2025
STECCA IN GESSO NATURALERegione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 670.86424 dec 2025
BENDE ELASTICHE COMPRESSIVE COESIVE A MEDIA ESTENSIBILITA' ( 70-140%)Regione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 250.91924 dec 2025
BENDE ELASTICHE COMPRESSIVE A CORTA ESTENSIBILITA' (< 90%)Regione ToscanaEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 151.91624 dec 2025
LOTTO 27: ROCEDURA APERTA ORTOPEDIA E TRAUMATOLOGIA - PER DESCRIZIONE COMPLETA VEDI CAPITOLATO TECNICOA.O.U. Policlinico "Gaspare Rodolico - San Marco" U.O.C. Settore Acquisti e Logistica&#13;Essity Italy S.p.A. con unico socio€ 2.0254 sep 2025
CEROTTO TAPINGASL 3 - PESCARAEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 6.0942 jul 2025
SAP COMO - FONDAZIONE CA' D'INDUSTRIA ONLUS. PROCEDURA DI GARA APERTA ART. 71 D.LGS. 36/2023 PER FORNITURA TRIENNALE DI AUSILI MONOUSO AD ASSORBENZA PER INCONTINENTI PER LE ESIGENZE DELLA FONDAZIONEStazione Appaltante Provincia di ComoEssity Italy S.p.A. con unico socio€ 341.11328 mei 2025

Ook gepubliceerd als

ESSITY ITALY S.p.A. con unico socio · ESSITY ITALY S.P.A. con socio unico