Opdrachtnemer

EUROSPED PALIWA Sp. z o. o.

Bytom · POL

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

29

Totaal gegund

6 gezamenlijke gunning(en) naar rato geteld

Aanbestedende diensten

14

Sectoren

1

Reg. 6262859519

Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer

Alle aflopende opdrachten

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Cz. V- Dostawa oleju opałowego lekkiego do Składnicy w Wąwale.Rządowa Agencja Rezerw StrategicznychEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 2.744.03315 sep 2026
Zakup i dostawa oleju opałowego dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w SosnowcuMiejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.EUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 189.5007 sep 2026
3 cz. zamówienia - Placówka Straży Granicznej w Kłodzku oraz Punkt Kontaktowy w Kudowie ZdrojuNadodrzański Oddział Straży GranicznejEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 803.8801 sep 2026
Dostawa lekkiego oleju opałowego na potrzeby Izby Administracji Skarbowej we WrocławiuIzba Administracji Skarbowej we WrocławiuEUROSPED PALIWA Sp. z o. o., GAZ PETROL Sp. z o. o.PLN 1.195.9664 aug 2026
Dostawa oleju opałowegoMuzeum Wsi Mazowieckiej w SierpcuEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 2.360.86213 mei 2026
Zadanie nr 6 - Zakup i dostawa oleju opałowego lekkiego przeznaczonego do celów grzewczych dla KMP SosnowiecKomenda Wojewódzka Policji w KatowicachBEMAR SP. Z O.O., EUROSPED PALIWA Sp. z o. o., GAZ PETROL Sp. z o. o.PLN 909.409RV10 mrt 2026
Zadanie nr 5 - Zakup i dostawa oleju opałowego lekkiego przeznaczonego do celów grzewczych dla KMP MysłowiceKomenda Wojewódzka Policji w KatowicachBEMAR SP. Z O.O., EUROSPED PALIWA Sp. z o. o., GAZ PETROL Sp. z o. o.PLN 909.409RV10 mrt 2026
Zadanie nr 3 - Zakup i dostawa oleju opałowego lekkiego przeznaczonego do celów grzewczych dla KMP Chorzów.Komenda Wojewódzka Policji w KatowicachBEMAR SP. Z O.O., EUROSPED PALIWA Sp. z o. o., GAZ PETROL Sp. z o. o.PLN 1.045.82010 mrt 2026
Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w roku 2026Powiat PłockiEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 1.513.00813 feb 2026
Część VI: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Krakowie Zarząd Zlewni w Nowym Sączu.Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 38.40012 jan 2026
Zadanie 5 – Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego w ilości ok. 260.000 litrów do Domu Pomocy Społecznej w ŁagiewnikachPowiat Kielecki- Starostwo Powiatowe w KielcachEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 699.675RV9 jan 2026
Zadanie 4 – Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego w ilości ok. 22.000 litrów do Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie – budynek internatuPowiat Kielecki- Starostwo Powiatowe w KielcachEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 59.2039 jan 2026
Zadanie 3 – Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego w ilości ok. 60.000 litrów do Powiatowego Zespołu Szkół w ChmielnikuPowiat Kielecki- Starostwo Powiatowe w KielcachEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 161.4639 jan 2026
Zadanie 2 – Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego w ilości ok. 260.000 litrów do Powiatowego Zespołu Szkół w ChęcinachPowiat Kielecki- Starostwo Powiatowe w KielcachEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 699.675RV9 jan 2026
Zadanie 1 – Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego w ilości ok. 70.000 litrów do Powiatowego Zespołu Szkół w BodzentyniePowiat Kielecki- Starostwo Powiatowe w KielcachEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 188.3749 jan 2026
część 3Komenda Wojewódzka Policji w ŁodziEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 251.3105 jan 2026
część 2Komenda Wojewódzka Policji w ŁodziEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 164.8505 jan 2026
część 1Komenda Wojewódzka Policji w ŁodziEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 399.1575 jan 2026
„Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego o parametrach jakościowych zgodnych z PN-C-96024:2020-12 Przetwory naftowe – Oleje opałowe”33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej DębieEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 2.340.80030 dec 2025
Dostawa oleju napędowego grzewczego dla Szkoły Policji w KatowicachSZKOŁA POLICJI W KATOWICACHBEMAR SP. Z O.O., Droś-Sawicki Sp. z o.o., EUROSPED PALIWA Sp. z o. o. +2 meerPLN 1.126.4391 dec 2025
Województwo dolnośląskiePoczta Polska. S.A.EUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 60.23329 okt 2025
Województwo małopolskie i podkarpackiePoczta Polska. S.A.EUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 275.62029 okt 2025
Województwo świętokrzyskiePoczta Polska. S.A.EUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 242.19829 okt 2025
Województwo opolskie i śląskiePoczta Polska. S.A.EUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 227.46729 okt 2025
Dostawa oleju napędowego grzewczego dla Szkoły Policji w KatowicachSZKOŁA POLICJI W KATOWICACHBEMAR SP. Z O.O., EUROSPED PALIWA Sp. z o. o., KONKRET sp. z o.o. sp.k. +1 meerPLN 636.09612 jun 2025
Część 6. Dostawa oleju opałowego do zbiorników kotłowni olejowych Rejonu w Wieluniu.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 186.9354 jun 2025
Część 4. Dostawa oleju opałowego do zbiorników kotłowni olejowych Rejonu w Radomsku.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 46.9374 jun 2025
Część 2. Dostawa oleju opałowego do zbiorników kotłowni olejowych Rejonu w Opocznie.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 128.2894 jun 2025
Część 3. Dostawa oleju opałowego do zbiorników kotłowni olejowych Rejonu w Piotrkowie Trybunalskim.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradEUROSPED PALIWA Sp. z o. o.PLN 108.1294 jun 2025