Opdrachtnemer
IT SERWIS Sp. z o.o.
Szczecin · POL
Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.
Gunningen
11
Totaal gegund
—
0 / 11 met een bedrag
Aanbestedende diensten
3
Sectoren
4
Reg. 5751906703
Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer
- 21 sep 2026geschatCzęść VDyrektor Urzędu Morskiego w SzczecinieIT SERWIS Sp. z o.o.PLN 104.200
- 21 sep 2026geschatCzęść VIDyrektor Urzędu Morskiego w SzczecinieIT SERWIS Sp. z o.o.PLN 175.260
- 21 sep 2026geschatCzęść VIIIDyrektor Urzędu Morskiego w SzczecinieIT SERWIS Sp. z o.o.PLN 14.960
- 29 sep 2026geschatCzęść IIDyrektor Urzędu Morskiego w SzczecinieIT SERWIS Sp. z o.o.PLN 23.638
- 29 sep 2026geschatCzęść IVDyrektor Urzędu Morskiego w SzczecinieIT SERWIS Sp. z o.o.PLN 55.220
- 7 jan 2027geschatPakiet Nr 7 - Segmentacja sieci na poziomie VLANSAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „ZDROJE” W SZCZECINIEIT SERWIS Sp. z o.o.PLN 1.437.250
- 10 mrt 2027geschatPakiet Nr 6 - Ochrona poczty emailSAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „ZDROJE” W SZCZECINIEIT SERWIS Sp. z o.o.PLN 440.990
- 16 mrt 2027geschatPakiet Nr 3 - Przedłużenie wsparcia nad posiadanymi serwerami - oprogramowanie wirtualizacyjne - 32 coreSAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „ZDROJE” W SZCZECINIEIT SERWIS Sp. z o.o.PLN 42.000