Opdrachtnemer

POMONA TERREAZUR

Antony Cedex · FRA

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

22

Totaal gegund

€ 952,5K

5 gezamenlijke gunning(en) naar rato geteld

Aanbestedende diensten

14

Sectoren

3

Concern: POMONA(toewijzing geschat)

Reg. 1749925-1-1-1

Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer

Alle aflopende opdrachten

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Lot n°1.A Fruits, légumes et produits connexesCNFPT - Direction de l'achat publicPOMONA TERREAZUR€ 360.000RV7 aug 2026
Légumes et féculents en 4ème et 5ème gamme issus de l'AB ou équivalentCommunauté d'agglomération du CotentinPOMONA TERREAZUR€ 80.000RV23 jul 2026
Légumes et féculents en 4ème et 5ème gammeCommunauté d'agglomération du CotentinPOMONA TERREAZUR€ 72.00023 jul 2026
Fruits et légumes frais issus de l'AB ou équivalentCommunauté d'agglomération du CotentinPOMONA TERREAZUR€ 140.00023 jul 2026
FRUITS ET LEGUMES CONVENTIONNELSMairie de Pamiersoccitane fruits, POMONA TERREAZUR, TERROIRS ARIEGE PYRENEES€ 60.000RV27 mei 2026
Fruits et légumes frais biologiquesMairie d'Aixe sur ViennePOMONA TERREAZUR16 jan 2026
Poissons frais et dérivésMairie d'Aixe sur ViennePOMONA TERREAZUR16 jan 2026
Lot 16 FRUITS ET LÉGUMES 4IÈME ET 5IÈME GAMMEGCS HACOMPOMONA TERREAZUR9 jan 2026
Produits de la mer fraisCOMMUNAUTE DE COMMUNES DE BAYEUX INTERCOMPOMONA TERREAZUR€ 15.00031 dec 2025
Produits frais 4ème et 5ème gammeCommunauté de Communes du Grand Autunois MorvanPOMONA TERREAZUR€ 26.07515 dec 2025
Fruits et légumes conventionnels et sous signe de qualitéCommune de Charleville-MézièresPOMONA TERREAZUR, PRIMEURS CHAMPARDENNAIS€ 1.020.8007 okt 2025
Lot 3 Fruits et légumes frais et 4ème et 5ème gammeVille de MaconPOMONA TERREAZUR€ 2RV8 sep 2025
PoissonsMAIRIE DE RAMONVILLE SAINT AGNEPOMONA TERREAZUR, SOBOMAR ATLANTIQUE€ 2RV31 jul 2025
Fruits et légumes frais sous vide 4eme gamme et 5eme gammeMAIRIE DE RAMONVILLE SAINT AGNEGARONNE FRUITS, POMONA TERREAZUR€ 2RV31 jul 2025
Fruits et légumes frais issus de l'agriculture biologiqueMAIRIE DE RAMONVILLE SAINT AGNEGARONNE FRUITS, MANGER BIO OCCITANIE PYRENEES, POMONA TERREAZUR€ 3RV31 jul 2025
Produits de maréeREGIE RESTAURATION DES DEUX AIRELLESPOMONA TERREAZUR€ 136.00029 jul 2025
Fruits et légumes (produits bio ou SIQO sont aussi attendus)REGIE RESTAURATION DES DEUX AIRELLESPOMONA TERREAZUR€ 312.000RV29 jul 2025
Légumes 4 et 5ème gammeMAIRIE LAROQUE D'OLMESPOMONA TERREAZUR25 apr 2025
Fruits conventionnelsMAIRIE LAROQUE D'OLMESPOMONA TERREAZUR25 apr 2025
4ème gamme, 5ème gammeLYCEE VICTOR LOUISPOMONA TERREAZUR4 apr 2025
Lot n°11 : Légumes et pommes de terre cuits sous-videCommune de La HaguePOMONA TERREAZUR€ 8.0004 mrt 2025
Lot n°9 : Autres fruits et légumes ABCommune de La HaguePOMONA TERREAZUR€ 45.0004 mrt 2025