Opdrachtnemer

STRYKER ITALIA S.R.L. S.U.

Roma · ITA

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

140

Totaal gegund

€ 45,6 mln.

116 gezamenlijke gunning(en) naar rato geteld

Aanbestedende diensten

10

Sectoren

1

Concern: Stryker GmbH & Co. KG(toewijzing geschat)

Reg. 12572900152

Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer

Alle aflopende opdrachten

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Placca cervicaleA.O. SAN PIO DI BENEVENTOSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 50.7606 jul 2026
Stabilizzazione toraco-lombo-sacraleA.O. SAN PIO DI BENEVENTOSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 112.9686 jul 2026
Kit vertebroplastica con PMMAA.O. SAN PIO DI BENEVENTOSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 88.1996 jul 2026
Cage lombari autobloccantiA.O. SAN PIO DI BENEVENTOSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 105.7286 jul 2026
Cage cervicali autobloccantiA.O. SAN PIO DI BENEVENTOSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 40.2926 jul 2026
CageA.O. SAN PIO DI BENEVENTOSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 156.9846 jul 2026
Sistema per endoscopia ortopedicaA.S.L. SALERNOSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 520.77823 jun 2026
Sistema motorizzato per chirurgia ortopedica minoreA.S.L. SALERNOSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 281.66823 jun 2026
Sistema motorizzato per chirurgia ortopedica maggioreA.S.L. SALERNOSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 498.69523 jun 2026
PROCEDURA APERTA PER LA FORNITURA, MEDIANTE FORMULA DI SERVICE TRIENNALE, DI CANNULE LAVAGGIO/ASPIRAZIONE AD ALTO FLUSSO DA DESTINARE ALLA U.O.C. CHIRURGIA GENERALE ED ALLA S.O. OSTETRICIA E GINECOLOGIA DELL’A.O.R.N. S.G. MOSCATIA.O. SAN GIUSEPPE MOSCATISTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 199.99915 apr 2026
PRESIDI TRAUMA E PROTESIIRCCS FONDAZIONE PASCALESTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 115.74116 dec 2025
sistema di manipoli motorizzati per neurochirurgiaA.O. DEI COLLISTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 266.00028 nov 2025
50 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDCITIEFFE S.R.L. A SOCIO UNICO, MIKAI S.P.A., ORTHOFIX S.R.L. +1 meer17 okt 2025
48 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.17 okt 2025
47 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDMEDIFIX SRL, MEDIFOR SRL, MIKAI S.P.A. +2 meer17 okt 2025
41 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDORTHOFIX S.R.L., SMITH & NEPHEW S.R.L., STRYKER ITALIA S.R.L. S.U. +1 meer17 okt 2025
20 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDINTRAUMA SPA, JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, MEDIFOR SRL +2 meer17 okt 2025
17 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDBIOTECNICA S.R.L., INTRAUMA SPA, SANIMEDICAL S.R.L. +2 meer17 okt 2025
16 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDArthrex Italia s.r.l., innomed srl, INTRAUMA SPA +2 meer17 okt 2025
13- DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDBIOTECNICA S.R.L., INTRAUMA SPA, JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA +2 meer17 okt 2025
12- DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDJOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, MEDIFOR SRL, STRYKER ITALIA S.R.L. S.U. +2 meer17 okt 2025
7 -DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDCITIEFFE S.R.L. A SOCIO UNICO, ORTHOFIX S.R.L., SMITH & NEPHEW S.R.L. +2 meer€ 4.07317 okt 2025
6- DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 1.35917 okt 2025
5- DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDJOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, MEDIFOR SRL, SMITH & NEPHEW S.R.L. +2 meer€ 3.25617 okt 2025
4- DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDJOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, ORTHOFIX S.R.L., SMITH & NEPHEW S.R.L. +2 meer€ 3.32217 okt 2025
3- DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDINTRAUMA SPA, JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, SMITH & NEPHEW S.R.L. +2 meer€ 3.60117 okt 2025
1- DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDJOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, ORTHOFIX S.R.L., SMITH & NEPHEW S.R.L. +2 meer€ 2.90917 okt 2025
78 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDCITIEFFE S.R.L. A SOCIO UNICO, MIKAI S.P.A., ORTHOFIX S.R.L. +2 meer17 okt 2025
75 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDJOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, MEDIFOR SRL, SANIMEDICAL S.R.L. +2 meer17 okt 2025
74 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDDEVICE & TECH S.R.L., JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, MEDIFOR SRL +2 meer17 okt 2025
59 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDArthrex Italia s.r.l., Assut Europe spa, JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA +2 meer€ 25117 okt 2025
58 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDAssut Europe spa, MEDIFOR SRL, SANIMEDICAL S.R.L. +2 meer€ 34717 okt 2025
27 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDArthrex Italia s.r.l., JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, MEDIFOR SRL +2 meer17 okt 2025
26 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDBIOTECNICA S.R.L., EUROPA TRADING, innomed srl +2 meer17 okt 2025
23 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDMEDIFOR SRL, MIKAI S.P.A., ORTHOFIX S.R.L. +2 meer17 okt 2025
36 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.17 okt 2025
35 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDinnomed srl, INTRAUMA SPA, JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA +2 meer17 okt 2025
33 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDJOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, STRYKER ITALIA S.R.L. S.U.17 okt 2025
31 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDINTRAUMA SPA, JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, MIKAI S.P.A. +2 meer17 okt 2025
110 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDDEVICE & TECH S.R.L., HERAEUS, SANIMEDICAL S.R.L. +2 meer17 okt 2025
109 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDHERAEUS, INTRAUMA S.p.A., SANIMEDICAL S.R.L. +2 meer17 okt 2025
106 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDINNOMED S.R.L., STRYKER ITALIA S.R.L. S.U., ZIMMER BIOMET ITALIA SRL (EX ZIMMER SRL)17 okt 2025
100 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDJOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, MEDIFOR SRL, SANIMEDICAL S.R.L. +2 meer17 okt 2025
98 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDAnika Therapeutics Srl, Arthrex Italia s.r.l., JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA +2 meer17 okt 2025
97 - DISPOSITIVI PER OSTEOSINTESIAZIENDA SANITARIA LOCALE NAPOLI 3 SUDArthrex Italia s.r.l., JOHNSON & JOHNSON MEDICAL SPA, MEDIFOR SRL +2 meer17 okt 2025
LOTTO 23A.S.L. NAPOLI 3 SUDSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 13.8919 sep 2025
LOTTO 20A.S.L. NAPOLI 3 SUDSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 12.7029 sep 2025
LOTTO 17A.S.L. NAPOLI 3 SUDSTRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 1.6009 sep 2025
ENDORTESI ENDO-SENOTARSICA PER PIEDE PIATTO - REGIONE CAMPANIASoReSa SPAADLER ORTHO S.P.A., Arthrex Italia s.r.l., BONE +9 meer€ 7.611.8514 sep 2025
PROTESI PER MANO SCAFOIDE CARPALE - REGIONE CAMPANIASoReSa SPAADLER ORTHO S.P.A., STRYKER ITALIA S.R.L. S.U.€ 1.006.2004 sep 2025