Opdrachtnemer

Zapol Sobczyk spółka komandytowa

Szczecin · POL

Dit item volgenGratis account — ontvang een melding zodra hier een opdracht afloopt.

Gunningen

10

Totaal gegund

0 / 10 met een bedrag

Aanbestedende diensten

3

Sectoren

1

Reg. 8520509412

Aflopende opdrachten van deze opdrachtnemer

Alle aflopende opdrachten

Gunningen

GunningAanbestedende dienstOpdrachtnemerOpdrachtwaardeGepubliceerd
Wydrukowanie oraz dostarczenie ulotek informacyjnych i plakatów w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej centralnej e-rejestracji rozwijanej w ramach projektu „e-Zdrowie KPO”Centrum e-ZdrowiaZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 521.37224 jul 2026
CZĘŚĆ XXVIIPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 22.42825 aug 2025
CZĘŚĆ XIPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 10.88825 aug 2025
CZĘŚĆ IXPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 50.40025 aug 2025
CZĘŚĆ VIPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 22.26025 aug 2025
CZĘŚĆ VPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 23.10025 aug 2025
CZĘŚĆ IIIPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 36.96025 aug 2025
CZĘŚĆ IPaństwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 58.80025 aug 2025
Usługa poligraficzna.Regionalny Ośrodek Polityki SpołecznejZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 17.40021 jul 2025
Usługa obejmująca opracowanie graficzne, skład, redakcję, łamanie, korektę edytorską, druk i dostawę materiałów poligraficznych.Regionalny Ośrodek Polityki SpołecznejZapol Sobczyk spółka komandytowaPLN 160.67221 jul 2025