Buyer · Utility / sector

Dom Pomocy Społecznej w Foluszu

Folusz · Krośnieński

Track this recordFree account — get alerted when a contract here runs out.

Awards

27

Total awarded

0 / 27 with a value

Suppliers

10

Last updated

3 Jul 2026

Current incumbents

Awards

AwardedBuyerWinnerContract valuePublished
Dostawy artykułów spożywczych mrożonychDom Pomocy Społecznej w Foluszu"Jawit" A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka JawnaPLN 10,5543 Jul 2026
Dostawy rybDom Pomocy Społecznej w Foluszu"Jawit" A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka JawnaPLN 37,7533 Jul 2026
Dostawy pieczywa i żurkuDom Pomocy Społecznej w FoluszuSpółdzielnia Produkcyjno-Handlowa "Jedność"PLN 57,2103 Jul 2026
Dostawy owoców i warzywDom Pomocy Społecznej w FoluszuGoldenfruit Kwilosz Spółka JawnaPLN 67,8833 Jul 2026
Dostawy artykułów spożywczych pakowanychDom Pomocy Społecznej w FoluszuGoldenfruit Kwilosz Spółka JawnaPLN 95,8633 Jul 2026
Dostawy jajDom Pomocy Społecznej w FoluszuJerzy SzkaradekPLN 26,9703 Jul 2026
Dostawy nabiału i margarynDom Pomocy Społecznej w FoluszuSpółdzielnia Mleczarska MLEKOVITAPLN 147,7793 Jul 2026
Dostawy mięs i wyrobów wędliniarskich drobiowychDom Pomocy Społecznej w FoluszuZakłady Mięsne "NOWY ŻMIGRÓD" Sp. z o.o.PLN 48,5383 Jul 2026
Dostawy mięs i wyrobów wędliniarskich innych niż drobioweDom Pomocy Społecznej w FoluszuZakłady Mięsne "NOWY ŻMIGRÓD" Sp. z o.o.PLN 116,1523 Jul 2026
Dostawy artykułów spożywczych mrożonychDom Pomocy Społecznej w FoluszuPrzedsiębiorstwo Handlowo-Hurtowe "BETEX" Bąk Mączka Spółka JawnaPLN 10,27415 Jan 2026
Dostawy rybDom Pomocy Społecznej w Foluszu"Jawit" A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka JawnaPLN 32,64515 Jan 2026
Dostawy pieczywa i żurkuDom Pomocy Społecznej w FoluszuSpółdzielnia Produkcyjno-Handlowa "Jedność"PLN 58,33615 Jan 2026
Dostawy owoców i warzywDom Pomocy Społecznej w FoluszuGoldenfruit Kwilosz Spółka JawnaPLN 75,38315 Jan 2026
Dostawy artykułów spożywczych pakowanychDom Pomocy Społecznej w FoluszuGoldenfruit Kwilosz Spółka JawnaPLN 95,46815 Jan 2026
Dostawy jajDom Pomocy Społecznej w FoluszuJerzy SzkaradekPLN 26,98415 Jan 2026
Dostawy nabiału i margarynDom Pomocy Społecznej w FoluszuOkręgowa Spółdzielnia MleczarskaPLN 133,93815 Jan 2026
Dostawy mięs i wyrobów wędliniarskich drobiowychDom Pomocy Społecznej w FoluszuFirma Handlowa "DOMICELA" Sp. z o.o.PLN 44,83715 Jan 2026
Dostawy mięs i wyrobów wędliniarskich innych niż drobioweDom Pomocy Społecznej w FoluszuZakład Mięsny "NOWY MAXPOL" R.J. KIZIOR Sp. jawnaPLN 113,86115 Jan 2026
Dostawy artykułów spożywczych mrożonychDom Pomocy Społecznej w Foluszu"Jawit" A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka JawnaPLN 9,2152 Jul 2025
Dostawy rybDom Pomocy Społecznej w Foluszu"Jawit" A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka JawnaPLN 35,2842 Jul 2025
Dostawy pieczywa i żurkuDom Pomocy Społecznej w FoluszuSpółdzielnia Produkcyjno-Handlowa "Jedność"PLN 62,7192 Jul 2025
Dostawy owoców i warzywDom Pomocy Społecznej w FoluszuGoldenfruit Kwilosz Spółka JawnaPLN 81,8932 Jul 2025
Dostawy artykułów spożywczych pakowanychDom Pomocy Społecznej w FoluszuGoldenfruit Kwilosz Spółka JawnaPLN 111,8492 Jul 2025
Dostawy jajDom Pomocy Społecznej w FoluszuGoldenfruit Kwilosz Spółka JawnaPLN 24,0742 Jul 2025
Dostawy nabiału i margarynDom Pomocy Społecznej w FoluszuOkręgowa Spółdzielnia MleczarskaPLN 150,6772 Jul 2025
Dostawy mięs i wyrobów wędliniarskich drobiowychDom Pomocy Społecznej w FoluszuFirma Handlowa "DOMICELA" Sp. z o.o.PLN 45,6952 Jul 2025
Dostawy mięs i wyrobów wędliniarskich innych niż drobioweDom Pomocy Społecznej w FoluszuZakłady Mięsne "NOWY ŻMIGRÓD" Sp. z o.o.PLN 121,9922 Jul 2025