Buyer · Utility / sector

Ostravská univerzita

Ostrava · Moravskoslezský kraj

Track this recordFree account — get alerted when a contract here runs out.

Awards

73

Total awarded

0 / 73 with a value

Suppliers

44

Last updated

9 Sept 2026

Current incumbents

Awards

AwardedBuyerWinnerContract valuePublished
Rozbor krve pro výzkum vlivu behaviorálních změn na zdraví člověkaOstravská univerzitaFakultní nemocnice OstravaCZK 5,293,0769 Sept 2026
Část 4: Fakulta sociálních studiíOstravská univerzitaSIMACEK HS, spol. s r.o.CZK 100,60224 Jul 2025
Část 3: Fakulta uměníOstravská univerzitaSIMACEK HS, spol. s r.o.CZK 198,24724 Jul 2025
Část 2: Pedagogická fakultaOstravská univerzitaSIMACEK HS, spol. s r.o.CZK 499,77524 Jul 2025
Část 1: RektorátOstravská univerzitaSIMACEK HS, spol. s r.o.CZK 144,05624 Jul 2025
Zajištění služeb úklidu pro FF OUOstravská univerzitaSAVETI Facility Management s.r.o.CZK 306,64924 Jul 2025
Protilátky, chemikálie – Spektrální průtoková cytometrie IOstravská univerzitaBecton Dickinson Czechia, s.r.o.CZK 26,30023 Jul 2025
Protilátky – Spektrální průtoková cytometrie VIOstravská univerzitaaccela s.r.o.23 Jul 2025
Protilátky – Spektrální průtoková cytometrie VOstravská univerzitaEXBIO Praha, a.s.23 Jul 2025
Chemikálie – Spektrální průtoková cytometrie IVOstravská univerzitaCarolina Biosystems s.r.o.23 Jul 2025
Protilátky – Spektrální průtoková cytometrie IIIOstravská univerzitaVWR International s.r.o.23 Jul 2025
Protilátky – Spektrální průtoková cytometrie IIOstravská univerzitaEXBIO Praha, a.s.CZK 136,30023 Jul 2025
Část 2: Zajištění daňových a účetních služeb ve ŠvýcarskuOstravská univerzitaForvis Mazars s.r.o.23 Jul 2025
Část 1: Zajištění daňových a účetních služeb v ItáliiOstravská univerzitaForvis Mazars s.r.o.CZK 434,89523 Jul 2025
Část 2: Zajištění daňových a účetních služeb ve ŠvýcarskuOstravská univerzitaForvis Mazars s.r.o.CZK 8,70023 Jul 2025
Část 1: Zajištění daňových a účetních služeb v ItáliiOstravská univerzitaForvis Mazars s.r.o.CZK 458,13123 Jul 2025
Dodávky hygienických a čistících prostředků pro Ostravskou univerzituOstravská univerzitaASTRA kancelářské potřeby s.r.o., Eagle Eyes a.s.CZK 284,50822 Jul 2025
Nákup chemikálií 010-2025Ostravská univerzitaBio-Techne R&D Systems s.r.o.CZK 14,15915 Jul 2025
Nákup chemikálií 019-2025Ostravská univerzitaExplorea s.r.o.CZK 83,65015 Jul 2025
Nákup chemikálií 017-2025Ostravská univerzitaLife Technologies Czech Republic s.r.o.CZK 33,29015 Jul 2025
Nákup chemikálií 016-2025Ostravská univerzitaELISABETH  PHARMACON, spol. s r.o.CZK 43,80715 Jul 2025
Nákup chemikálií 015-2025Ostravská univerzitaVWR International s.r.o.CZK 12,42015 Jul 2025
Nákup chemikálií 014-2025Ostravská univerzitaVWR International s.r.o.CZK 252,92615 Jul 2025
Nákup chemikálií 013-2025Ostravská univerzitaVWR International s.r.o.CZK 55,84015 Jul 2025
Nákup chemikálií 005-2025Ostravská univerzitaBioTech a.s.CZK 90,16515 Jul 2025
Nákup chemikálií 003-2025Ostravská univerzitaBecton Dickinson Czechia, s.r.o.CZK 31,84515 Jul 2025
Nákup chemikálií 002-2025Ostravská univerzitaKRD-obchodní společnost s.r.o.CZK 42,06015 Jul 2025
Nákup chemikálií 001-2025Ostravská univerzitaBIOHEM a.s.CZK 133,62515 Jul 2025
Nákup chemikálií 008-2025Ostravská univerzitaEast Port Praha, s.r.o.CZK 16,25815 Jul 2025
Nákup chemikálií 007-2025Ostravská univerzitaI.T.A.-Intertact s.r.o.CZK 7,85015 Jul 2025
Nákup chemikálií 006-2025Ostravská univerzitaFisher Scientific, spol. s r.o.CZK 15,52815 Jul 2025
Nákup chemikálií 012-2025Ostravská univerzitaVWR International s.r.o.CZK 196,59715 Jul 2025
Nákup chemikálií 011-2025Ostravská univerzitaP - LAB a.s.CZK 54,68615 Jul 2025
Nákup chemikálií 004-2025Ostravská univerzitaEXBIO Praha, a.s.CZK 42,80015 Jul 2025
Nákup chemikálií 009-2025Ostravská univerzitaVWR International s.r.o.CZK 84,26215 Jul 2025
Nákup IT vybavení 008-2025Ostravská univerzitaCompuNet s.r.o.CZK 697,80010 Jul 2025
Nákup IT vybavení 006-2025Ostravská univerzitaNEXTCOMP, spol. s r.o.CZK 1,022,37710 Jul 2025
Nákup IT vybavení 005-2025Ostravská univerzitaNEXTCOMP, spol. s r.o.CZK 1,021,72410 Jul 2025
Nákup IT vybavení 004-2025Ostravská univerzitaDATA ELPOCOM s.r.o.CZK 1,111,00010 Jul 2025
Část 2: Dodávka ostatního nábytku a doplňkůOstravská univerzitaPROFIL NÁBYTEK, a.s.CZK 792,2923 Jul 2025
Část 1: Dodávka a montáž truhlářských výrobkůOstravská univerzitaVWR International s.r.o.CZK 289,9823 Jul 2025
Výstavba kolejí Jana Opletala, Kranichova 1433/8, 710 00 Slezská OstravaOstravská univerzitaGEMO a.s.CZK 626,600,00019 Jun 2025
Dynamický nákupní systém na dodávky chemikálií pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzityOstravská univerzitaBecton Dickinson Czechia, s.r.o., BIOHEM a.s., BIOMEDICA ČS, s.r.o. +11 moreCZK 10,000,0009 Jun 2025
Dodávka přístrojového vybavení pro stomatologii LF OU II.Ostravská univerzitaLASAK s.r.o.CZK 475,3509 Jun 2025
Výstavba kolejí Jana Opletala, Kranichova 1433/8, 710 00 Slezská Ostrava – správce stavbyOstravská univerzitaINKOS-OSTRAVA, a.s., SAFETY PRO s.r.o.CZK 11,856,0002 Jun 2025
Dentální kameraOstravská univerzitaSCHAFFEROVÁ spol. s r.o.CZK 99,16514 May 2025
Polymerační pecOstravská univerzitaSCHAFFEROVÁ spol. s r.o.CZK 11,36514 May 2025
Dodávka drobných laboratorních přístrojů a zařízení pro VP2 (BFY)Ostravská univerzitaVWR International s.r.o.CZK 84,8906 May 2025
Dodávka endovaskulárního simulátoru pro LF OUOstravská univerzitaM e d i m spol. s r.o.CZK 2,180,00029 Apr 2025
Dodávky hygienických a čistících prostředků pro Ostravskou univerzituOstravská univerzitaASTRA kancelářské potřeby s.r.o., Eagle Eyes a.s.CZK 396,73428 Apr 2025