Buyer · Utility / sector

VšĮ Vilniaus pirkimų agentūra

Vilnius · Vilniaus apskritis

Track this recordFree account — get alerted when a contract here runs out.

Awards

41

Total awarded

€4.9m

37 / 41 with a value

Suppliers

27

Last updated

21 Sept 2026

Current incumbents

SectorSupplierContract valueContract end
Software and information systemsUAB Softex Baltic€18,000RV2 Sept 2027estimated
Postal and telecommunications servicesUAB "INFO S"€181,81812 Jan 2029estimated
IT servicesBlue Bridge MSP UAB€278,8702 Jan 2029estimated
Medical equipment and pharmaceuticalsUAB DIAMEDICA€90,47611 Sept 2027estimated
Sewage, refuse and environmental servicesUAB Vitaresta€2,000,0004 Aug 2028estimated
Construction workUAB "Maniga"€253,5005 Jul 2027estimated
Real estate servicesUAB APUS TURTAS€6,2278 Aug 2028estimated
Architectural and engineering servicesUAB "Projektų ekspertizė"€2,31015 Mar 2029estimated
Education and trainingMykolo Romerio universitetas€170,1009 Sept 2027estimated
Furniture and furnishingsUAB Empos€7,43511 Jun 2027estimated
Printed matterUAB BALTO TRADER€32,50224 Aug 2028estimated
Business and management servicesMB "Pupa - strateginė urbanistika"€39,90017 Aug 2028estimated
Hotel and restaurant servicesMaisto Bankas€147,00023 Aug 2028estimated

Awards

AwardedBuyerWinnerContract valuePublished
CP-406419 Reagentai ir papildomos priemonės gliukozės tyrimams atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu (Atviras tarptautinis pirkimas)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB DIAMEDICA€90,47621 Sept 2026
4 p.o.d. – Dirbtinio intelekto (ChatGPT DI arba lygiaverčio) pagrindu veikiančios teksto generavimo ir analizės programinės įrangos licencijos (arba lygiavertės), skirtos dokumentų rengimui, analizei ir informacijos apdorojimuiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB Softex Baltic€18,000RV21 Sept 2026
3 p.o.d. – Dirbtinio intelekto (Google GEMINI DI arba lygiaverčio) pagrindu veikiančios teksto generavimo ir analizės programinės įrangos licencijos (arba lygiavertės), skirtos dokumentų rengimui, analizei ir informacijos apdorojimuiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraMasternode€42,00021 Sept 2026
2 p.o.d. – 2D ir 3D projektavimo, BIM modeliavimo bei architektūrinio planavimo programinė įranga ir jos licencijos (arba lygiavertė), skirta inžinerinių ir architektūrinių projektų rengimuiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraInfoEra€12,00021 Sept 2026
1 p.o.d. – Dokumentų kūrimo, redagavimo, grafinio dizaino ir vaizdo apdorojimo programinė įranga bei jos licencijos, skirta organizacijos veiklos poreikiams užtikrintiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB Softex Baltic€18,000RV21 Sept 2026
Centralizuotas pažeidžiamumų skenavimo, valdymo ir stebėsenos sprendimas VMSA ir jai pavaldžioms įstaigoms (Atviras tarptautinis pirkimas)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraBlue Bridge MSP UAB€278,87021 Sept 2026
Bendrojo judriojo radijo ryšio ir vietos identifikavimo paslaugos (Atviras tarptautinis pirkimas)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB "INFO S"€181,81821 Sept 2026
1 kategorija. Susisiekimo komunikacijų nesančių kultūros paveldo vietovėje, kurios priskiriamos ypatingų statinių grupei rangos darbų pirkimasVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB "Maniga"€253,50017 Sept 2026
201468 Patalpų ir/ar lauko teritorijos valymo paslaugos. 1 konkretus pirkimasVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB Vitaresta€2,000,00017 Sept 2026
Patalpų ir/ar lauko teritorijos valymo bei priežiūros paslaugos. 3 konkretus pirkimasVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB Vitaresta€270,00017 Sept 2026
I kategorija – Statinių grupė – inžineriniai statiniai. Projekto bendrosios ir projekto dalies ekspertizėsVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB "Projektų ekspertizė"€2,31015 Sept 2026
Nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų, apskaitos ir įkainojimo paslaugos (6 kv.)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB Inreal Geo€10,00015 Sept 2026
CP-404440 Reagentai ir papildomos priemonės molekuliniams infekcijų tyrimams atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu (Atviras tarptautinis pirkimas)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB DIAMEDICA€380,95215 Sept 2026
3 p.o.d. Kataraktos specialių instrumentų rinkinysVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraFox Vision UAB€13,03115 Sept 2026
2 p.o.d. Kataraktos instrumentų rinkiniaiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraFox Vision UAB€22,55415 Sept 2026
1 p.o.d. Okuloplastikos rinkiniaiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraFox Vision UAB€18,23715 Sept 2026
I kategorija – Statinių grupė – inžineriniai statiniai. Projekto bendrosios ir projekto dalies ekspertizėsVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB Pastatų konstrukcijos€4,96115 Sept 2026
Nekilnojamojo turto vertinimo paslaugos (11 kv.)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB APUS TURTAS€6,22715 Sept 2026
Nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų, apskaitos ir įkainojimo paslaugos (5 kv.)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraValstybės įmonė Registrų centras€10,00015 Sept 2026
III kategorija: Ypatingųjų statinių, kurių planuojamą stat. skaičiuojamąją kainą, daugiau 5.000 tūkst. Eur be PVM, proj. ir projekto vykdymo priežiūros paslaugosVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB Sweco Lietuva€429,87015 Sept 2026
Nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų, apskaitos ir įkainojimo paslaugos (50 kv.)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraValstybės įmonė Registrų centras€60,50015 Sept 2026
Nekilnojamojo turto vertinimo paslaugų (24 kv)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB APUS TURTAS€3,90015 Sept 2026
7 p.o.d. - Socialinės pedagogikos modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atrankaVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraMykolo Romerio universitetas€170,10014 Sept 2026
6 p.o.d. - Specialiosios pedagogikos modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atrankaVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraVytauto Didžiojo universitetas€28,00014 Sept 2026
5 p.o.d. - Logopedijos modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atrankaVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraVytauto Didžiojo universitetas€171,450RV14 Sept 2026
4 p.o.d. - Pradinio ugdymo modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atrankaVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraVytauto Didžiojo universitetas€171,450RV14 Sept 2026
3 p.o.d. - Ikimokyklinio ugdymo (apimant ir priešmokyklinį ugdymą) modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atrankaVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraVytauto Didžiojo universitetas€36,45014 Sept 2026
2 p.o.d. - Pedagogikos profesinių studijų vietos Pirkėjo vykdomos programos „Pradedu mokyti Vilniuje“ dalyviams ir kandidatų į šias studijas atrankaVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraVytauto Didžiojo universitetas€72,90014 Sept 2026
1 p.o.d. - Pedagogikos profesinių studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atrankaVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraVytauto Didžiojo universitetas€45,00014 Sept 2026
Vilniaus miesto savivaldybės želdynų ir želdinių būklės stebėsenos plano vykdymas (Atviras tarptautinis pirkimas)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraMB Tvarūs želdynų sprendimai€92,60014 Sept 2026
Nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų, apskaitos ir įkainojimo paslaugos (48 kv.)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraValstybės įmonė Registrų centras€2989 Sept 2026
Nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų, apskaitos ir įkainojimo paslaugos (39 kv.)VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraValstybės įmonė Registrų centras€1,6039 Sept 2026
Knygos ir vadovėliai 2 kv.VšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB BALTO TRADER€32,5029 Sept 2026
II kategorija: Ugdymo įstaigų baldaiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB Empos€7,4359 Sept 2026
Mediniai baldaiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraForm system€14,3078 Sept 2026
Urbanistikos ir (ar) teritorijų planavimo sričių konsultantų paslaugosVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraMB "Pupa - strateginė urbanistika"€39,9008 Sept 2026
Minkštieji baldaiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB Furnistilius€10,9768 Sept 2026
Investicijų projektų, galimybių studijų ir kitų dokumentų rengimasVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraUAB "Eurointegracijos projektai"€3,6008 Sept 2026
Knygos ir vadovėliai 1 kv.VšĮ Vilniaus pirkimų agentūra„Alma littera sprendimai”€95,2388 Sept 2026
Buitiniai elektroniniai prietaisaiVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraTaiklu€6,1808 Sept 2026
Valgio asmenims, patiriantiems benamystę, pagaminimo ir teikimo Vilniaus mieste paslaugosVšĮ Vilniaus pirkimų agentūraMaisto Bankas€147,0004 Sept 2026