Wykonawca

BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki

Kuków · POL

Obserwuj ten wpisDarmowe konto — powiadomienie, gdy tutaj wygasa umowa.

Rozstrzygnięcia

29

Łączna wartość udzielonych zamówień

1 wspólnych rozstrzygnięć liczonych proporcjonalnie

Zamawiający

20

Branże

3

USt-IdNr. PL5521726937

Wygasające umowy tego wykonawcy

Wszystkie wygasające umowy

Rozstrzygnięcia

Udzielenie zamówieniaZamawiającyWykonawcaWartość zamówieniaOpublikowano
Część II - Dostawa10 tabletów z akcesoriami (klawiatura, rysik, ładowarka)Województwo Lubelskie z siedzibą w LublinieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki33 550 zł4 wrz 2026
Dostawa rzutnikaSzkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki6192 zł3 wrz 2026
Dostawa tabletów terenowychSzkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki188 160 zł3 wrz 2026
tablety i akcesoria do tabletówPolitechnika GdańskaBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki64 812 zł23 lip 2026
Zadanie 3 zakup i dostawa monitora do wysokowydajnego stanowiska komputerowego do zarządzania infrastrukturą sprzętowo-programowąKomenda Wojewódzka Policji w KatowicachBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki, „CEZAR” Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o., IMMITIS Sp. z o.o. +3 więcej213 865 zł20 lip 2026
Część V - Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku w ramach projektu ,,Kwalifikacje kluczowe i społeczne paszportem w dorosłość uczniów Miasta Słupsk”Miasto SłupskBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki16 434 zł6 lip 2026
Sprzęt komputerowy, wyposażenie i oprogramowanie dla osób niepełnosprawnychMiasto Ruda ŚląskaBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki9742 zł26 cze 2026
3-Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę sprzętu i oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz monitorów - 3 zadaniaUniwersytecki Szpital Dziecięcy w LublinieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki23 432 zł23 cze 2026
Zadanie 5Szpital Św. Anny w MiechowieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki46 728 zł8 cze 2026
TelewizorWojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w SosnowcuBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki5364 zł29 maj 2026
Pakiet 14 - Dostawa tabletówSzpital Specjalistyczny im. J. Dietla w KrakowieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki63 721 zł6 maj 2026
Pakiet 11- Dostawa urządzeń peryferyjnychSzpital Specjalistyczny im. J. Dietla w KrakowieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki22 831 zł6 maj 2026
Pakiet 14 - Dostawa tabletówSzpital Specjalistyczny im. J. Dietla w KrakowieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki63 721 zł27 kwi 2026
Pakiet 11- Dostawa urządzeń peryferyjnychSzpital Specjalistyczny im. J. Dietla w KrakowieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki22 831 zł27 kwi 2026
Pakiet 14 - Dostawa tabletówSzpital Specjalistyczny im. J. Dietla w KrakowieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki63 721 zł1 kwi 2026
Pakiet 11- Dostawa urządzeń peryferyjnychSzpital Specjalistyczny im. J. Dietla w KrakowieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki22 831 zł1 kwi 2026
Część 4 MonitoryMazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o.BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki81 177 zł18 mar 2026
Część 3 TabletyMazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o.BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki153 988 zł18 mar 2026
Zadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa tabletów dla Wydziału Ekonomii i Finansów.Uniwersytet RzeszowskiBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki16 984 zł18 mar 2026
Część nr 2 - Zakup i dostawa tabletu wraz z akcesoriami – 1 szt.Uniwersytet OpolskiBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki3253 zł20 sty 2026
Tablet z podstawowymi funkcjami niezbędnymi do kontaktowania się z pacjentem - 6 szt.Samodzielny Publiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-KościałkowskiegoBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki36 271 zł19 sty 2026
Zakup sprzętu do OWITPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w RopczycachBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki67 889 zł8 gru 2025
Pakiet 6: Dostawa tabletu z funkcją śledzenia wzroku,,Warszawski Uniwersytet MedycznyBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki37 104 zł17 lis 2025
Cz. 2 Urządzenie do wideokonferencji z akcesoriamiPolitechnika WarszawskaBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki43 450 zł17 lis 2025
Tablet– 15 szt.Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A.BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki24 332 zł29 paź 2025
Tablet - typ 1 z wyposażeniem dodatkowymPomorski Uniwersytet Medyczny w SzczecinieBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki66 442 zł23 sie 2025
Tablet– 15 szt.Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A.BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki24 332 zł14 sie 2025
Zakup zestawu - Oprogramowanie do komunikacji wspomagającej i alternatywnej wspierające komunikację dla osób z niepełnosprawnościami wraz z tabletem i etui + oprogramowanie do edycji i drukowania symboliPolitechnika LubelskaBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki2724 zł17 lip 2025
Część 4 – Dostawa ekranu 85” – 2 szt.Politechnika LubelskaBARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki12 037 zł14 maj 2025