Wykonawca

YOMED JOANNA WAWRZYNIAK

Katowice · POL

Obserwuj ten wpisDarmowe konto — powiadomienie, gdy tutaj wygasa umowa.

Rozstrzygnięcia

26

Łączna wartość udzielonych zamówień

0 / 26 z wartością

Zamawiający

22

Branże

1

Reg. NIP: 5860055782

Wygasające umowy tego wykonawcy

Wszystkie wygasające umowy

Rozstrzygnięcia

Udzielenie zamówieniaZamawiającyWykonawcaWartość zamówieniaOpublikowano
Część nr 25Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w CieszynieYOMED JOANNA WAWRZYNIAK216 621 zł4 sie 2026
Pakiet nr 18Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.YOMED JOANNA WAWRZYNIAK148 740 zł15 lip 2026
Zakup zestawu laparoskopowegoZagłębiowski Szpital KlinicznyYOMED JOANNA WAWRZYNIAK800 512 zł8 lip 2026
11. Dostawa zestawu narzędzi chirurgicznychSzpital Średzki Serca Jezusowego Sp. z o.o.YOMED JOANNA WAWRZYNIAK52 000 zł22 cze 2026
Zak4 - LaparoskopSzpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w TarnowieYOMED JOANNA WAWRZYNIAK836 244 zł22 cze 2026
PAKIET 1 – DRENY DO POMPY PŁUCZACEJ PV-5201Szpital Kliniczny im. ks. Anny MazowieckiejYOMED JOANNA WAWRZYNIAK133 640 zł17 cze 2026
Pakiet 9 - Zestaw narzędzi laparoskopowych dla Centralnego bloku operacyjnegoWojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w LesznieYOMED JOANNA WAWRZYNIAK255 000 zł14 kwi 2026
Laparoskop HD. Kompletny tor wizyjny ful HD z ondulatorem, systemem archiwizacjiWojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w SosnowcuYOMED JOANNA WAWRZYNIAK1 714 261 zł18 mar 2026
Część 30 Narzędzia laparoskopoweSzpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w BydgoszczyYOMED JOANNA WAWRZYNIAK115 880 zł12 mar 2026
Narzędzia laparoskopowe- części wymienneSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w MyszkowieYOMED JOANNA WAWRZYNIAK63 907 zł18 lut 2026
Zadanie 2 - Hak automat z wyposażeniem – 2 sztukiSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-KoźluYOMED JOANNA WAWRZYNIAK288 973 zł18 lut 2026
Zadanie 2 - Hak automat z wyposażeniem – 2 sztukiSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-KoźluYOMED JOANNA WAWRZYNIAK288 973 zł3 lut 2026
Pakiet 377 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. kontradm. prof. Wiesława ŁasińskiegoYOMED JOANNA WAWRZYNIAK125 580 zł8 sty 2026
Pakiet nr 24 - Części zamienne kompatybilne z laparoskopem Arthrex Synergy IDSzpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.YOMED JOANNA WAWRZYNIAK113 054 zł30 gru 2025
Pakiet nr 2UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIUYOMED JOANNA WAWRZYNIAK37 893 zł18 gru 2025
Pakiet Nr 24Wojewódzki Szpital Zespolony w ElbląguYOMED JOANNA WAWRZYNIAK111 687 zł1 gru 2025
Pakiet nr 25Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KępnieYOMED JOANNA WAWRZYNIAK91 016 zł20 lis 2025
Część nr 5Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w CieszynieYOMED JOANNA WAWRZYNIAK1 306 507 zł5 lis 2025
PAKIET 49Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.YOMED JOANNA WAWRZYNIAK37 800 zł15 paź 2025
Haki automatyczne do zabiegów chirurgii onkologicznej – 1 szt.Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o.o.YOMED JOANNA WAWRZYNIAK180 602 zł19 wrz 2025
PAKIET 2 – DRENY DO POMPY PŁUCZĄCEJ PV 5201Szpital Kliniczny im. ks. Anny MazowieckiejYOMED JOANNA WAWRZYNIAK92 280 zł16 wrz 2025
Zadanie Nr 3Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w ToruniuYOMED JOANNA WAWRZYNIAK187 994 zł9 wrz 2025
Produkty zużuwalne do Laparoskopii i HisteroskopiiSzpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.YOMED JOANNA WAWRZYNIAK29 216 zł21 kwi 2025
Pakiet 9 cz. 25Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w ZgorzelcuYOMED JOANNA WAWRZYNIAK211 572 zł27 mar 2025
PAKIET 21: Sprzęt artroskopowySamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Szpitali MiejskichYOMED JOANNA WAWRZYNIAK20 635 zł26 mar 2025
Pakiet nr 2-Dreny do systemu robotycznego 2Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2YOMED JOANNA WAWRZYNIAK91 800 zł21 mar 2025