Zamawiający · Samorząd

Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de Viator

Viator · Almería

Obserwuj ten wpisDarmowe konto — powiadomienie, gdy tutaj wygasa umowa.

Rozstrzygnięcia

13

Łączna wartość udzielonych zamówień

492,7 tys. €

13 / 13 z wartością

Wykonawcy

10

Ostatnia aktualizacja

9 paź 2025

Obecni wykonawcy

BranżaWykonawcaWartość zamówieniaKoniec umowy
Żywność i napojeALBERTO QUINTILLA ALVES17 380 €2 paź 2026szacowana
Druki i produkty poligraficznePRODUCCIONES MIC, S.L.5160 €1 paź 2027szacowana
Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe i zabawkiPUBLISTAR EUROPA, S.L.4288 €2 paź 2026szacowana
Maszyny przemysłowePARQUE DE OCIO INFANTIL LITTLE PARK SL3824 €10 maj 2026szacowana
Roboty budowlaneECO WC S.L12 990 €6 sie 2026szacowana
Usługi biznesowe i zarządczeKUVER PRODUCCIONES AUDIOVISUALES, S.L18 000 €1 paź 2027szacowana
Ścieki, odpady i ochrona środowiskaASOCIACION VERDIBLANCA CEE76 065 €21 lip 2027szacowana

Rozstrzygnięcia

Udzielenie zamówieniaZamawiającyWykonawcaWartość zamówieniaOpublikowano
Suministro de mochila para participantes del ‘Día de la bicicleta’Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorPUBLISTAR EUROPA, S.L.4288 €9 paź 2025
Suministro de caramelos para fiestas municipales y celebración navideñaJunta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorALBERTO QUINTILLA ALVES17 380 €9 paź 2025
Servicio de producción y realización de programa musical de participación ciudadana.Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorKUVER PRODUCCIONES AUDIOVISUALES, S.L18 000 €9 paź 2025
Suministro impresión y encuadernación del programa de fiestas patronales.Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorPRODUCCIONES MIC, S.L.5160 €9 paź 2025
Servicio de diseño del programa de fiestas patronalesJunta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorPRODUCCIONES MIC, S.L.1800 €9 paź 2025
Servicio de animaciones infantiles durante las fiestas patronales.Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorMARIA ISABEL DEL CARMEN RODRIGUEZ ABAD11 600 €9 paź 2025
Servicio de animaciones infantiles para eventos municipales estivales.Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorMARIA ISABEL DEL CARMEN RODRIGUEZ ABAD4200 €9 paź 2025
Suministro en régimen de alquiler y servicio de animaciones de nieve y espuma para
 eventos municipales.Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorPARQUE DE OCIO INFANTIL LITTLE PARK SL3824 €9 paź 2025
Suministro en régimen de alquiler de aseos WC químicos portátiles para eventos municipales y servicio de limpieza.Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorECO WC S.L12 990 €9 paź 2025
Suministro en régimen de alquiler de aseo WC móvil accesible para fiestas patronales y
 servicio de limpiezaJunta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorCarrocerías Chicharra, SL22 800 €9 paź 2025
Conserjería y limpieza del CEIP-JV-2Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorASOCIACION VERDIBLANCA CEE76 065 €6 sie 2025
Conserjería del CEIP-JV-1Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorASOCIACION VERDIBLANCA CEE60 863 €6 sie 2025
Limpieza del CEIP-JV-1 y 2Junta De Gobierno Local del Ayuntamiento de ViatorPROTECCION SALUD PUBLICA S.L.253 704 €6 sie 2025