Zamawiający · Sektor użyteczności publicznej

Nadleśnictwo Suwałki

Suwałki · Suwalski

Obserwuj ten wpisDarmowe konto — powiadomienie, gdy tutaj wygasa umowa.

Rozstrzygnięcia

20

Łączna wartość udzielonych zamówień

0 / 20 z wartością

Wykonawcy

8

Ostatnia aktualizacja

17 sie 2026

Obecni wykonawcy

BranżaWykonawcaWartość zamówieniaKoniec umowy
Usługi rolnicze i leśneZakład Usług Leśnych Andrzej Kuprewicz1 831 055 €31 gru 2026

Rozstrzygnięcia

Udzielenie zamówieniaZamawiającyWykonawcaWartość zamówieniaOpublikowano
Gospodarstwo SzkółkarskieNadleśnictwo SuwałkiZakład Usług Leśnych Andrzej Kuprewicz1 831 055 zł17 sie 2026
Leśnictwo KrasnopolNadleśnictwo SuwałkiUSŁUGI LEŚNE ROBERT DEREK796 683 zł17 sie 2026
Leśnictwo HańczaNadleśnictwo SuwałkiJarosław Sztabiński Zakład Usług Leśnych Dąbie 4/4 19-500 Gołdap, Zakład Usług Leśnych Sztabiński Tomasz820 636 zł17 sie 2026
Leśnictwo ZaboryszkiNadleśnictwo SuwałkiUsługi Leśne Andrzej Kutyło522 692 zł17 sie 2026
Leśnictwo SzypliszkiNadleśnictwo SuwałkiUsługi Leśne Andrzej Kutyło681 591 zł17 sie 2026
Leśnictwo RutkaNadleśnictwo SuwałkiUsługi Leśne Andrzej Kutyło767 898 zł17 sie 2026
Leśnictwo BondziszkiNadleśnictwo SuwałkiUSŁUGI LEŚNE ROBERT DEREK587 619 zł17 sie 2026
Leśnictwo BiałorogiNadleśnictwo SuwałkiJerzy Bogdanowicz Zakład Usług Leśnych i Remontowo-Budowlanych „Skogen”, PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "FOREST" WOJCIECH ZANIEWSKI445 968 zł17 sie 2026
Leśnictwa Pijawne, WalneNadleśnictwo SuwałkiZakład Usług Leśnych Przemysław Kuprewicz931 226 zł17 sie 2026
Leśnictwa Papiernia, PłocicznoNadleśnictwo SuwałkiZakład Usług Leśnych Przemysław Kuprewicz1 334 075 zł17 sie 2026
Gospodarstwo SzkółkarskieNadleśnictwo SuwałkiZakład Usług Leśnych Andrzej Kuprewicz1 831 055 zł15 sty 2026
Leśnictwo KrasnopolNadleśnictwo SuwałkiUSŁUGI LEŚNE ROBERT DEREK789 971 zł15 sty 2026
Leśnictwo HańczaNadleśnictwo SuwałkiJarosław Sztabiński Zakład Usług Leśnych Dąbie 4/4 19-500 Gołdap, Zakład Usług Leśnych Sztabiński Tomasz817 244 zł15 sty 2026
Leśnictwo ZaboryszkiNadleśnictwo SuwałkiUsługi Leśne Andrzej Kutyło518 940 zł15 sty 2026
Leśnictwo SzypliszkiNadleśnictwo SuwałkiUsługi Leśne Andrzej Kutyło678 041 zł15 sty 2026
Leśnictwo RutkaNadleśnictwo SuwałkiUsługi Leśne Andrzej Kutyło763 165 zł15 sty 2026
Leśnictwo BondziszkiNadleśnictwo SuwałkiUSŁUGI LEŚNE ROBERT DEREK582 046 zł15 sty 2026
Leśnictwo BiałorogiNadleśnictwo SuwałkiJerzy Bogdanowicz Zakład Usług Leśnych i Remontowo-Budowlanych „Skogen”, PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "FOREST" WOJCIECH ZANIEWSKI441 577 zł15 sty 2026
Leśnictwa Pijawne, WalneNadleśnictwo SuwałkiZakład Usług Leśnych Przemysław Kuprewicz1 004 882 zł15 sty 2026
Leśnictwa Papiernia, PłocicznoNadleśnictwo SuwałkiZakład Usług Leśnych Przemysław Kuprewicz1 324 988 zł15 sty 2026