Zamawiający · Sektor użyteczności publicznej

Université Lumière Lyon 2

Lyon · Rhône

Obserwuj ten wpisDarmowe konto — powiadomienie, gdy tutaj wygasa umowa.

Rozstrzygnięcia

16

Łączna wartość udzielonych zamówień

1,1 mln €

3 / 16 z wartością

Wykonawcy

11

Ostatnia aktualizacja

16 wrz 2026

Obecni wykonawcy

Rozstrzygnięcia

Udzielenie zamówieniaZamawiającyWykonawcaWartość zamówieniaOpublikowano
Supports d’impression grand format et produits de finitionUniversité Lumière Lyon 2OVOL FRANCE16 wrz 2026
Papiers techniques et de création pour l’édition et les arts graphiquesUniversité Lumière Lyon 2OVOL FRANCE16 wrz 2026
Papiers bureautiques courants, blancs et colorésUniversité Lumière Lyon 2OVOL FRANCE16 wrz 2026
Fourniture de vêtements et chaussures professionnels pour les agents des services de prévention et sécurité incendieUniversité Lumière Lyon 2EKIPMA6 lip 2026
Fourniture d’équipements de protection individuelleUniversité Lumière Lyon 2VBL Pro14 kwi 2026
Fourniture de vêtements de travail diversUniversité Lumière Lyon 2TRENOIS DECAMPS14 kwi 2026
Prestations de transport de personnes en autocar avec chauffeur pour l'Université Lumière Lyon 2Université Lumière Lyon 2COMPAGNIE DES AUTOCARS LYONNAIS (COMPAGNIE DES AUTOCARS LYONNAIS), UNION DES TRANSPORTEURS PRO8 kwi 2026
Déplacements individuelsUniversité Lumière Lyon 2Voyages C.Mathez8 kwi 2026
Organisation des sorties sports de neigeUniversité Lumière Lyon 28 kwi 2026
Organisation d'excursions et voyages pédagogiquesUniversité Lumière Lyon 2T&H VOYAGES8 kwi 2026
Opération de maîtrise d’oeuvre pour la démolition et le désamiantage du bâtiment L de l’Université Lumière Lyon 2Université Lumière Lyon 2ANTEA FRANCE69 800 €6 mar 2026
Lot 26 Tables de consultation universitaireUniversité Lumière Lyon 2SEC SILVERA172 697 €18 lut 2026
Lot 25 Rayonnages de bibliothèque universitaireUniversité Lumière Lyon 2SEC SILVERA897 577 €18 lut 2026
Nettoyage des vitres - Saint Genis Laval et OullinsUniversité Lumière Lyon 2Tessali Services AURA17 lip 2025
Nettoyage des vitres - LyonUniversité Lumière Lyon 2Tessali Services AURA17 lip 2025
Nettoyage des vitres - Villeurbanne et BronUniversité Lumière Lyon 2Tessali Services AURA17 lip 2025